Kuo toliau, tuo sunkiau „HTC“ sekasi viską išlaikyti paslaptyje. Vakar viena vokiečių parduotuvė „Cyberport“ į savo tinklapį įdėjo naują produktą – „HTC One M9“, bei surašė pilnus jo parametrus, įkėlė nuotraukas, kurios, tikėtina, yra oficialios. Be abejo, vokiečiai greit viską ištrynė, tačiau bendruomenė „Mobile Geeks“ spėjo išsaugoti tiek informaciją, tiek ir nuotraukas. Artėjant „M9“ debiutui Kovo 1-ąją dieną, manoma, kad parametrai yra tikri, o ir faktas, jog „Cyberport“ pašalino visą patalpintą informaciją, įtikina dar labiau. Tačiau žinant tai, jog dažnai pardavėjai įdeda tokius produktus iš anksto, remdamiesi internete sklandančiais gandais, šie duomenys gali būti ir klaidingi.

 
Parametrai

Specifikacijos, kuriomis „Cyberport“ pasidalino, iš tikrųjų yra labai panašias į tas, kurios jau gan ilgai sklando internete. Šis prietaisas turės 5 colių Full HD ekraną. Viduje suksis „Qualcomm Snapdragon 810“ procesorius, kuris veiks 2GHz dažniu. „One M9“ taip pat turės 3GB operatyviosios atminties (RAM), „Adreno 430“ vaizdo plokštę. Žadama, kad telefonas turės 32GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti su microSD kortele. Priekinė „HTC“ kamera turės 20.7 megapikselių, tuo metu šio „One“ pirmtake buvusi „UltraPixel“ kamera bus perkelta į priekį ir turės 4 megapikselius. Telefonas turės 2900 mAh bateriją, svers 157.5 gramo („M8“ sveria 160 gramų), tačiau bus vos vos storesnis ir didesnis nei praeitų metų modelis. Be abejo, „M9“ turės GPS, NFC, LTE-A ryšį, ir išsaugos savo „BoomSound“ technologiją.


Dizainas

„Cyberport“ idėjo dvi „HTC One M9“ spalvų specifikacijas – „Gunmetal“ ir „Silver Golden“. Pastaroji kombinacija, žadama, telefono priekį ir šonus dengs aukso atspalviu, o gale paliks sidabro spalvą. Kiti šaltiniai teigia, kad taip pat bus ir „Golden“ spalvos telefonas, tačiau nuotraukų nėra. Kaip matome, „HTC“ nusprendė palikti juodą juostelę su savo kompanijos užrašu ekrano apačioje ir nepadidino ekrano, nors galėtų.

 
 Kaip matome, esminis pokytis nuo pirmtako yra kameros išvaizda. Gamintojai šiais metais pasirinko kvadrato formos dizainą, lyginant su praeitų metų kamera, kuri buvo apskritimo formos. „Lock“ mygtukas patogumo sumetimais buvo nukeltas nuo viršaus į dešinįjį šoną.

Kaina

„Cyberport“ savo puslapyje buvo paskelbę, kad šis įrenginys kainuos 750€ (2589,6 Lt), kas šiomis dienomis yra pakankamai įprasta flagmanui Europoje.

Iki Kovo 1-osios ir „Mobile World Congress“ parodos, kur bus pristatytas šis telefonas, kartu ir kitų firmų flagmanai, kaip „Samsung Galaxy S6“, liko nedaug, tad visa tiksli informacija mus pasieks neužilgo. 

Šaltinis: Android Authority