Pasitvirtino rugpjūtį pasklidę gandai, jog 2006-aisiais „PlayStation 2“ konsolėje debiutavęs Japonų mitologija ir folkloru paremtas „Clover Studio“ žaidimas „Okami“ gruodį pasirodys „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ konsolėms. „Capcom“ patvirtino, kad „Okami HD“ gruodžio 12 d. bus išleistas ne tik šioms „Sony“ ir „Microsoft“ platformoms, bet ir kompiuteriams.

Žaidimą bus siūloma įsigyti už trečdalį naujo kainos – 19,99 €.

Tai bus jau trečiasis „Okami“ perleidimas. 2008-aisiais žaidimas buvo išleistas „Wii“, o 2012-aisiais pasirodė aukštos raiškos „PlayStation 3“ versija, kurią, panašu, ir gaus „Xbox One“, „PlayStation 4“ ir kompiuterių žaidėjai, nes apie jokį naują turinį neužsimenama.

Skirtingai negu „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ konsolėse, galingesnėse jų versijose „PlayStation 4 Pro“ ir „Xbox One X“ bei kompiuteriuose žaidimas galės būti atvaizduojamas 4K (3840×2160) vietoje „Full HD“ (1920×1080) raiškos.

Įdomu tai, kad studijai „Hexa Drive“ pavyko atkurti žaidimą 4K raiška jau „PlayStation 3“ konsolėje, tiesa, tik jos viduje – „Okami HD“ realiai buvo atvaizduojamas maksimalia jos palaikoma „Full HD“ raiška su 4x lygio „multisample anti-aliasing“ vaizdo glotninimu ir 16x lygio „anisotropic“ tekstūrų filtracija.

„Capcom“ nusprendė išformuoti originaliojo žaidimo autorę 2006-ųjų spalį po to, kai rugpjūtį pagrindiniai jos darbuotojai Atsushi Inaba, Hideki Kamiya bei Shinji Mikami paliko kompaniją ir įkūrė savo nepriklausomą studiją „Seeds“. Prie jų vėliau prisijungė daug ilgamečių bendradarbių, o 2007-ųjų spalį susijungus su kito buvusio „Capcom“ darbuotojo Tatsuya Minami studija „Odd“ susikūrė „PlatinumGames“.