2005 metų birželio mėnesį pasaulio žaidimų pramonę perskrodė žinią – atsistatydino „Nintendo“ kompanijos direktorių tarybos prezidentas Hiroshi Yamauchi. Tai buvo istorinis žingsnis. Pradėjęs vadovauti 1949 metais tuo metu mažai „Nintendo“ kompanijai, jis sugebėjo galiausiai įtvirtinti jos pozicijas visame pasaulyje.

Vieno populiariausio pasaulyje žaidimų personažo „Mario“ kūrėja, žaidimų pradininkė ir pirmųjų konsolių kūrėja. Paties Yamauchi iniciatyva ir jo palaiminimu buvo kuriama „Famicom“ konsolė, geriau žinoma kaip NES.

O praėjus dviems metams nuo jo išėjimo, Yamauchi tapo vienu iš turtingiausių Japonijos vadovu. Žurnalo „Forbes Asia“ duomenimis, 79 metų „Nintendo“ legenda šiuo metu disponuoja beveik 4,8 milijardų dolerių vertės turtą.

Yamauchi šiuo metu yra trečias turtingiausias žmogus Japonijoje. Jis eina iškart po „Softbank Corp“ įkūrėjo Masayoshi Son (turtas vertinamas 5,45 milijardais dolerių) ir Tokijo nekilnojamojo turto magnato Akira Mori (turtas vertinamas 5,5 milijardais dolerių).