Sekantieji naujienas galbūt dar prisimena, kai šių metų vasarą du žaidimų kūrėjai šiek tiek nesutarė. Kiek vėliau visa tai aprimo ir, regis, kūrėjai susitaikė. Tačiau, vistik tuo viskas nesibaigė.

Visai neseniai, „Activision“ vadovui Bobby Kotick’ui duodant interviu žurnalui „Edge“, jis buvo paprašytas pakomentuoti buvusią situaciją.

„Tim’as Schafer’is. Vyras, viešai mane pažeminęs. Aš su juo niekada nesu susitikęs. Mes karu nesame dirbę.“ atsakė Kotick’as.

Tuomet jis pasakė, jog džiaugiasi neišleidęs „Duoble Fine“ kurto „Brutal Legend“. Džiugesio priežastis – žaidimas nėra jau toks puikus „Activision“ vadovo akimis.

„Aš tikrai neprisidėjau prie „Brutal Legend“ kūrimo. Pamenu, kaip viename iš kompanijos vadovybės susirinkimų buvo nuspręsta atšaukti projektą. Tai įvyko, nes Schafer’is užtęsė kūrimo laiką, jam neužteko numatyto biudžeto, jis neišpildė savo pažadų, o ir pats žaidimas nebuvo jau toks puikus.“

Po šių žodžių „Eurogamer“ žurnalistai užpuolė Tim’ą Schafer’į savo prašymais pakomentuoti tokius „Activision“ vadovo žodžius. Ir, žinoma, „Duoble Fine’ įkūrėjas neatsisakė.

„Vietoj to, kad išsakytų savo nusiskundimus man, jis nusprendė apdrėbti purvu darbą, ties kuria dirbo visa mano komanda – grupė žmonių, kurių jis vos neišmetė iš žaidimų industrijos.“

„Dar liūdniau, kad pačiam Kotick’ui prireikė dviejų mėnesių, kad atsakytų į mano žodžius“ pridėjo žaidimų dizaineris.

Pats Tim’as Schafer’is šį kartą jau nepuolė savo priešininko, tad nereikia tikėtis, kad vėliau jis vėl atsiims savo žodžius.

Bet ir tai dar ne pabaiga. Į konfliktą įsikišo minėtojo „Brutal Legend“ leidėjai „EA“.

„Kaip Kotick’as elgiasi su savo darbuotojais, galime aiškiai suprasti iš pareiškimų teisme“ puslapiui „Gamasutra“ pareiškė „elektronikų“ atstovas sapudai Jeff Brown.

„Jo išgirtoji studija gyvena iš trijų žaidimų serijų. Pirmoji – fantastinis pasaulis, prie kurios jis net negali prisiliesti. Antroji – po truputį vis praranda savo kokybę, bet vadovui tai nerūpi. Trečioji – šiuo metu populiari, bet nesunkaia gali būti sugadinta vadovaujant tokiam žmogui“

Nėra labai sunku nuspėti, ką Jeff Brown turėjo galvoje. Pirmoji serija – „World of Warcraft“, antroji serija „Guitar Hero“, o trečioji serija „Call of Duty“.

Tikriausia dabar gresia Bobby Kotick’o atkirtis, tačiau jo dar nėra.