Atrodo, kad kiek seniau paskelbta informacija apie būsimą naująją pasiekimų sistemą „World of Warcraft Wrath of the Lich King“ žaidimui buvo tik ledkalnio viršūnė. Šiandien „Blizzard“ pareiškė „MTV Multiplayer“, jog kompanija planuoja, kad ši sistema apimtu visus būsimus jos projektus.

„WoW“ žaidimo dizaineris Jeff Kaplan paaiškino apie naująją „Blizzard Level“ sistemą: „Jūsų „WoW“ reitingas bus tik vienas iš faktorių lemiantis, koks bus jūsų „Blizzard“ lygis. Tiesa, viso to mes net nevadintume reitingu, tai greičiau lygio kėlimas „Blizzard“ žaidimuose. Su šia savo „Blizzard“ tapatybe jūs galėsite pamayti tokius dalykus, kaip „O, šitas vyrukas tikrai labai gerai žaidžia „Diablo III“, bet jis niekados nežaidė „Starcraft“, o jo „WoW“ lygis yra išties apgailėtinas““.

Iš tiesų, šis „Blizzard“ žingsnis nelabai stebinantis, kadangi dar „Xbox 360“ su savo pasiekimų sistema įrodė, jog ji gali padėti parduoti ir nelabai pavykusius projektus. Šiuo atveju galima spėti, jog „WoW“ žaidėjas, kuris niekados prieš tai neplanavo pirkti „Starcraft II“, vien dėl savo aukštesnio „Blizzard“ lygio sumanys įsigyti žaidimą.