„BioWare“ pareiškė aktyviai mąstanti apie galimybes kurti žaidimus „PSP“ ir „Wii“ konsolėms, daugiausia dėl noro, pasiūlyti kuo platesnį žaidimų asortimentą.

„Mes žvelgiame į „Wii“ ir „PSP“ kaip žaidimų kompanija, tačiau kol kas dar niekas nenupręsta ir jokie nauji žaidimai neanonsuoti. Paprasčiausiai mes norime praplėsti turimų žaidimų sąrašą ir mąstome apie įvairiausias galimybes“, – pasakojo Markas Darahas (Mark Darrah), „Sonic Chronicles“ žaidimo projekto vadovas.

„Sonic Chronicles“ – tai „DS“ skirtas vaidmenų žaidimas, pirmasis šiai konsolei kuriamas „BioWare“ darbas. Daraho teigimu, jo kūrimas ir toliau išlieka nemažu iššūkiu kompanijai.

„Aš turiu omeny, jog iš techninės pusės tai gan sudėtingas projektas, ypatingai tiems, kurie nuolat dirbo prie konsolių ar PC projektų. Daugiausia dėl to, jog „DS“ turi vos keturis megabaitus atminties, tai tarsi žaidimo kūrimas 14 metų senumo asmeniniams kompiuteriui“.

Tradiciškai, „BioWare“ buvo PC kūrėjas, su tam tikrais nukrypimais į „Xbox“ konsolių pusę: pirmiausia su „Knights of the Old Republic“ ir „Jade Empire“, o galiausiai su dideliu hitu „Mass Effect“.

„Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood“ pasirodys rugsėjo mėnesį.