Pirmą kartą žaidimas pavadinimu „Bionic Commando“ pasirodė dar 1988-aisiais ir tuometinių 2D žaidimų rinkoje buvo tikrai išskirtinis, su pasiūlyta gan įdomia valdymo sistema. Tuo metu šis „Capcom“ žaidimas susilaukė išties puikų attsiliepimų ir vėliau pasirodė tik du jo tęsiniai 1992 ir 1999 metais, „GameBoy“ konsolėms.

Bet atrodo, kad senoji serija ruošiasi atgimti, kadangi „Capcom“ paskelbė kurianti naująjį serijos žaidimą, įvardinta tiesiog „Bionic Commando“, PC, „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“ konsolėms.

Kaip ir anktesniuose žaidimuose, taip ir naujame, pagrindinis veikėjas turės ypatingą bioninę ranką, kuri ir taps pagrindiniu jūsų ginklu daugelyje situacijų. Bet ji pasitarnaus netik kaip lygių vedlė, bet ir padės susidoroti su priešais, nusileisti stačiu paviršiumi ar sviesti įvairius objektus.

Žaidimo istorija pasakos apie techniškai patobulinta agentą Nathan Spencer, kuris po puikios tarnybos savo šaliai konflikte su Imperija, buvo apkaltintas keliais nebūtais nusikaltimais ir nuteistas mirties bausme. Tačiau likimas negailestingas ir teroristais Ascension mieste išbando savo naują eksperimentinį ginklą, kuris paverčia miestą griūvėsiais. Ir štai tuomet šalies vyriausybė priversta prašyti savo agento Spencer pagalbos.

Kada tiksliai turėtų pasirodyti šis projektas, kol kas neaišku.