Prieš keletą dienų buvau parašęs naujieną apie tai, kad aktorius Dwayne Johnson (The Rock) patirė skaudžią Achilo sausgyslės traumą, treniruodamasis naujam ,,Walt Disney Pictures‘‘filmui ,,The Game plan‘‘ ir bus operuojamas.

Tad praeitą penktadienį šį operacija įvyko, kuria aktoriui atliko pasaulinės klasės chirurgas Dr. John W. Uribe.

Po šios traumos aktorius kiek nusivylė, kad šis nelaimingas atsitikimas tikrai sumažins jo aktyvuma naujajame filme. Bet yra užtad įsitikinęs tuo, kad jis dar labiau priartėjo prie savo vaidinamo herojaus gyvenimo.

Nes pasak aktoriaus, profesionalus atletai taip pat sunkiai treniruojasi ir patyrę daug skausmingų traumų.

,,Aš esu išties dėkingas kompanijai ,,Walt Disney‘‘ ir tiems žmonėms, kurie prisideda prie šio filmo kūrimo už gerą širdį, supratingumą ir gražius palinkėjimus. Žinoma ir už vaišias, picas ir piragėlius, kuriuos man jie atnešė.

Tad stengsiuos kuo greičiau atgauti jėgas ir vėl grįžti pas tuos žmonės, kurie tikrai sunkai dirba prie šio filmo. Ir žinoma į savo verslą, kuriame mes darome tai, ką mėgstamia daryti labiausiai – tai kurti filmus.‘‘ Pasakojo aktorius Dwayne Johnson (The Rock).

Kompanijos ,,Disney‘‘ prezidente Nina Jacobson kalbėjo, kad filmavimo darbai prasitęs vos kaip tik aktorius bus pasiruošęs ir galės pilna jėga dirbti toliau.

Taip pat skaitykite: ,,The Rock‘‘ susižalojo Achilo sausgyslę