Kompanija GMX Media pagaliau paskelbė apie tai, jog jos pirmojo asmens ryšio žaidimas pasirodys Europoje Birželio mėnesį. JAV šis žaidimas pasirodė jau ankščiau, ir ten vadinosi World War II Online. Nors Europoje ši versija pasirodys ir vėliau, tačiau ji mums pasiūlys visiškai naują papildymą, išleidžiama kartu su žaidimu.

Beyond Blitzkrieg veiksmas vyksta Antrojo Pasaulinio Karo metais, Vakarų fronte. Mūsų pasirinkimui siūloma žaisti už sąjungininkus arba vokiečius, ir jų armijos daliniuose pasirinkti savo funkciją. Jei norite galite tapti paprastais kariais, o gal jus labiau traukia lėktuvo ar tankų piloto vardas? O gal povandeninio laivo kapitono? Viskas jūsų rankose, o į jas jums bus paduodama virš 80 tikrų, istoriškai atkurtų Antrojo pasaulinio karo ginklų.

Žaidimas aprašomas kaip didelės apimties, pirmo asmens šaudyklė. Na patikėti jų teiginiais tikrai verta, kadangi galėsite aplankyti virš 450 miestų, išsidėsčiusų 354,000 kvadratinių mylių teritorijoje. O teritorijoje be miestų, galėsite rasti ir 46,000 bunkerių, tiltų ir kitų svarbių strateginių objektų.

Žaidimas kuriamas kompanijos Cornered Rat Software, ir anot jo leidėjo GMX Media, ši kompanija šiuo metu sunkiai dirba prie kito papildymo, kurio sulauksime jau šiais metais.