Jūsų dėmesiui antroji „BenQ“ ir „Games.lt“ konkurso užduotis.

Kaip bebūtų keista, bet Hideo Kodžima pasauliui yra dovanojęs ne tik žaidimus apie „gyvatę“. Viename iš jo žaidimų (veiksmas vyksta 2174 metais) žaidėjo valdomas vaikinukas Dingo pilotuoja galingą kovinį įrenginį. Tasai įrenginys turi vardą, o antroji įrenginio vardo raidė yra ir antroji mūsų konkurso atsakymo raidė.

Jau žinote atsakymą? Tuomet užsirašykite atspėtą raidę, prie kurios yra teisingas atsakymas ir saugiai padėkite iki kito klausimo rytoj, kuomet sužinosite sekančią raidę. Galiausiai konkurso pabaigoje surinkę visus teisingus atsakymus ir gavę frazę, turėsite ją išsiųsti mums, kad mes kartu su BenQ galėtume jums padovanoti šaunius prizus.

DËMESIO: Dienos prizas jau laimėtas! Sveikiname žmogų, slapyvardžiu Nuoty|kisS

Siųskite teisingą atsakymą (pilną įrenginio, apie kurį kalbama klausime pavadinimą) kuo greičiau ir vienas laimingasis laimės prizą. Šį kartą, tai bus 18 žmogus atsiuntęs teisingą atsakymą. Taigi bandyti verta net jei nesate pirmas užėjęs į naujieną. Po to, kai dienos prizas bus laimėtas, mes tai iš kart paskelbsime čia.

Laiško, kurį siųsite, antraštėje privalo būti parašyta „BenQ ir Games.lt konkursui“, laiške be atsakymo turi būti parašytas games.lt slapyvardis, vardas, pavardė, telefonas, tikslus adresas ir, pageidautina, pašto kodas.

Šios dienos prizas – ausinės nešiojamam grotuvui. O atsakymus siųsti reikės į el.paštą benq.games@gmail.com.

Daugiau informacijos ir akstesnius klausimus galite rasti čia.

Linkime sėkmės!