Kai šį pavasarį, prieš E3 parodą, Sony pristatinėjo savo naująją konsolę PlayStation 3, į pristatymą ji netgi atsivežė ir patį Epic Games studijos įkurėją Tim Sweeney. Prieš pasakydamas, jog jo kompanija jau gavo žaidimų kūrimo įrankį, jis pademonstravo pirmojo asmens šaudyklę veikiančia ant PS3.

Rodytas žaidimas pasirodo buvo Unreal Tournament 2007, puikiai atrodantis Unreal Engine 3 varikliuko galimybes demonstruojantis žaidimas. Tačiau tuo metu nei Sony, nei Epic Game nė žodeliu neužsiminė apie UT2007 ir jo galimybes pasirodyti PS3 konsolėje.

beveik po septynių mėnesių, pagaliau galima numesti dalį paslapties šydo nuo Unreal Tournament 2007. Na, bent jau tikint sausio mėnesio PlayStation Magazine numeriu. Žurnale tai pat teigiama, jog žaidimas ne tik turėtų pasirodyti konsolei, bet ir tapti jos starto žaidimu kitų metų pavasarį.

UT 2007 yra antroji šaudyklė iš Epic Games, paskelbta konsolėms. Kiek anksčiau kompanija paskelbė Gears of War žaidimą Xbox 360. Pastarojo išleidimo data dar labiau abstrakti nei UT 2007 – 2006 metai.