Supreme Ruler tai ekonominis, politinis ir karinis žaidimas. Pirmoji dalis pasirodė dar 1983 metais. 2005 pasirodžius antroji dalis prikėlė frančizę naujam gyvenimui. Po gero Supreme Ruler 2010 pasirodymo šiais metais žadamas naujas „smūgis“.

Nors apie žaidimo pasirodymą pranešta jau ankščiau, tačiau informacijos nebuvo daug.
Žaidimą, kaip ir Supreme Ruler 2010 kuria ta pati kūrėjų studija Battlegoat Studios, o žaidimo leidimu rūpinsis nebe Strategy First, o Paradox Interactive.

Supreme Ruler 2020 tai realaus laiko strategija, kurioje mums teks kontroliuoti pasirinktą pasaulio šalį. Ekonomikos augimas ar griuvimas, pradėtas karas ar sugebėjimas jo išvengti. Bendradarbiavimas, ignoravimas ar kiti veiksmai su valstybėmis bus mūsų reikalas. Galinga valstybė ar tik paprasta neturinti „balso“ šalis taps mūsų valdoma tauta?

Supreme Ruler 2020 žaidime galėsime pasirinkti žaisti virš 250 valstybių. Žadamas detalus Pasaulio žemėlapis, taip pat atskiras mūšių žemėlapis. Daugybė veiksmų politikoje ir ekonomikoje. Pasirinkti žaisti vienam ar internete taip pat galimybė bus suteikta.

Žaidimas pasirodyti turi antrame šių metų ketvirtyje, jei tai tiesa, laukti liko ne taip ir daug. Nors kūrėjai apie pačio žaidimo veiksmą nekalba, tačiau iš pavadinimo aišku, kad veiksmas vystysis 2020 metais, o žaisti galėsime paprastą žemėlapį arba specialiai paruoštą kampaniją. Ar žaidimas vėl bus sutiktas palankiai, kaip kad pastaroji dalis sužinosime jam pasirodžius.

paradoxplaza.com, games.lt