.Šios svaitės pradžioje kompanijai „Capcom“ anonsavus serijos „Resident Evil“ tęsinį „Resident Evil: Revelations 2“, kartu buvo pristatytas ir koncepcinis žaidimo filmukas. Jei šio dar nematėte, galėsite pažiūrėti naujienos apačioje.

Filmuke vaizduojama mergaitė, bėganti pro žmones, seginčius švytinčias apyrankes, kurios švyti žaliai, jei žmogus yra sveikas ir raudonai jei jis užsikrėtęs mirtinu virusu. Kūrėjų komandos atstovas teigia, kad šios apyrankės žaidimo siužete vaidins tikrai svarbų vaidmenį, tačiau daugiau detalių nepatikslino.

Kaip jau buvo skelbta anonso metu, žaidimas žaidėjus pateiks pristatydamas visiškai naujus pagrindinius veikėjus ir visiškai naują istoriją. „Resident Evil: Revelations“ veiksmas vyko kruiziniame laineryje, tuo tarpu tęsinys žaidėjus nukels į vienišą salą, kuri, pasak kūrėjų, yra „kažkur vandenyne“. Kūrėjai tikisi sukurti vietovę, kuri į serijos istoriją įeitų kaip „Resident Evil“ sala“.

Žemiau matote pirmuosius žaidimo koncepcinius piešinius, kuriuos vaizduojama pati sala ir joje esanti kalėjimas. Kūrėjai tvirtina, kad be šio kalėjimo žaidėjai galės paklaidžioti ir po daugiau pastatų.

Žaidimas kuriamas tos pačios komandos, kaip ir pirmoji „Resident Evil: Revelations“ dalis ir pasirodys kitų metų pradžioje PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 ir AK platformoms.