Kaip žinia, Vilas Smitas yra geriausiai apmokamas pasaulio aktorius, o jo filmai visada turės gerbėjų. Kolkas visi manė, kad po antrosios „Men In Black“ dalies, kuri kažkodėl neįsiminė nei man, nei kitiems, jau nebebus nieko naujo iš „skyriaus“, bet…

Parade Magazine tvirtina, kad Walter Parkes, Gladiatoriaus ir MiB II režisierius, prasitarė jiems, jog trečio filmo gaivinimas nekelia jokių rūpesčių, yra kitos dvi didelės problemos. Tai scenarijaus turinys ir filmo žvaigždžių užimtumo grafikas kituose filmuose.

Kadangi, visi su dideliu entuziazmu prisimena filmo kūrimo „vargus“, visa sena komanda, kartu su Vilu Smitu ir Tomiu Ly Džounsu yra vėl pasirengę užsivilkti juodus kostiumus ir karšti kokio pikto ateivio kailį.

Nors, kaip žinia, į spaudą reikia reaguoti atsargiai, taip ir šįkart, prisidedu prie tos nuomonės, jog abu aktoriai pasistūmėjo į priekį daug daugiau nei tais laikais, ir net „geltonas“ nostalgijos jausmas, nepriverstų jų sugrįžti atgal. Nors, Hankoko pasaulyje viskas įmanoma.

Asmeniškai, nepriešataraučiau trečiai daliai, kuri vėl įneštų truputį humoro ir įdomių ateivių kostiumų, aišku, jei tik visko nesudirbtų.