Kingmaker režimas yra truputėlį patobulintas Skirmish režimas, kurį Firefly Studios buvo įdiegę į Stronghold: Crusader. „Skirmish“ režime (Stronghold: Crusader), žaidėjai turėdavo pasistatyti savo pilis ir tada atakuoti savo priešus, stengtis juos palaužti ir sunaikinti jų tvirtovę.

Naujame „Kingmaker“ režime, žemėlapis bus padalintas į atskirus žemės sklypus. Čia bus dvi teritorijų rūšys: kaimo gyventojų ir pilies žemė. Kaimo gyventojų sklypus bus galima nusipirkti už garbės taškus, kuriuos užsidirbsite, jeigu būsite geri savo gyventojams ir įvairiems darbininkams, žodžiu, turėsite daryti viską, kad tik jūsų gyventojai būtų laimingi.

Šį naujas resursą taip pat galėsite padidinti, rengiant įvairias puotas, statydami visokiausius paminklus, daiktus bei rengdami riterių dvikovas, būdamas karaliumi turėsite vesti žmoną arba lankyti bažnyčią, kad tik labiau įtiktumėte gyventojams.

Taigi, „Kingmaker“ režime jūs privalėsite kautis už visišką dominavimą žemėlapyje, turėsite išmokti ir pralaimėti teritorijas, kai kausitės su aštuoniais kompiuterio valdomais priešininkais arba žaidžiant multiplayer režimą (šiame režime galės žaisti daugiausiai aštuoni žaidėjai). Žaidimas turėtų būti išleistas 2005-ųjų metų, balandžio mėnesį.

Daugiau apie žaidimą galite sužinoti čia.