„Sony“ pranešė apie savo planus, per sekančią didelę žaidimų parodą „Tokyo Game Show“, kuri įvyks šių metų rugsėjo mėnesį Tokijuje, Japonijoje, gyvai leisti žaisti net 27 naujus „PlayStation 3“ žaidimus.

Kaip praneša naujienų agentūra „Reuters“, tarp žaidžiamų žaidimų bus ir tokie pačios „Sony“ fimų kuriami žaidimai, kaip „Genji“, „Formula One“, „Heavenly Sword“, „Lair“, „Minna no Golf 5“, „MotorStorm“, „Gran Turismo“ ir „Resistance: Fall of Man“. Dar daugiau, lankytojų dėmesiui bus pateikta ir „The Eye of Judgment“, naują „Eye Toy“ kovoa žaidimą, pristatytą „E3“.

Atrodo, jog „Sony“ ruošia išties didelį pasirodymą. Nerodytas per „E3“, „Devil May Cry 4“ Tokijuje pasirodys visu savo gražumu. Kartu su juos bus demonstruojamas ir „Ridge Racer 7“, bei „Mobile Suit Gundam: Target in Sight“ iš „Namco Bandai“.

„Koei“ taip pat žada patiekti gerų žaidimų sąrašą: „Blade Storm Hyakunen Sensou“, „Fatal Inertia“ ir „Mahjong Taikai IV“. Konami į parodą ketiną važiuoti su „Armored Core 4“ ir „Coded Arms Assault“.

„TGS“ lankytojai be „PS3“ žaidimų iš „Sony“ gaus galimybę išbandyti naują „GPS“ priedą prie „PSP“, kartu su žaidimais: „Metal Gear Solid: Portable Ops“ ir „Minna no Golf“. „Sega“ prie šio priedo prideda ir naują savo žaidimą – „Homestar Portable“.

Ne „GPS“ žaidimai sudarys visgi didžiausią dalį. „Jeanne d’Arc“, „Tenchi no Mon 2“, „Ratchet & Clank Portable“ ir „Saru Get You Piposaru Race“ sudarys „SCE“ žaidimų sąrašą. O „Namco Bandai“ atvažiuos su „Ace Combat X“, „Gundam Battle Royal“ ir „Tales of the World Radiant Mythology“.

„Sony“ savo žaidimų demonstravimo vietose turės ir specialius viešuosius taškus, prie kurių galės prisijungti bet kuris norintysis ir parsisiųsti „PSP“ žaidimų demo versijas į savo atminties kortelę.