Vienas forumo NeoGAF vartotojas, į kurio rankas pateko ką tik Jungtinėse Valstijose išleistas žurnalo „Game Informer“ numeris, paskelbė, jog „Ubisoft“ ruošia „Assassin’s Creed“ serijos žaidimą, skirtą PlayStation Vita konsolei.

Tai „Assassin’s Creed III: Liberation“. Daugiau apie patį žaidimą turėtų būti pranešta kitą savaitę E3 parodoje, o išleidimas numatomas tuo pačiu metu, kaip ir „Assassin’s Creed III“.

„Assassin’s Creed III: Liberation“ bus visiškai naujas žaidimas, turintis savą istoriją. Žaidėjai imsis nebe žudiko, bet žudikės valdymo. Jos vardas Aveline. Ji turi afrikietiško ir prancūziško kraujo. Žaidimo veiksmas vyks Naujojo Orleano teritorijoje ir dabartinės Meksikos įlankos teritorijoje. Istorija apims 15 metų, nuo 1765 iki 1780 metų.

Pasak informacijos, pateiktos žurnale, žaidimas yra „Assassin’s Creed III: Liberation“ yra pilnavertis serijos tęsinys, o ne didžiųjų žaidimų pusbrolis, kaip „Assassin’s Creed: Bloodlines“. Žaidime bus visi pagrindiniams žaidimams būdingi elementai. Tačiau istorija su kitais žaidimas bus susijusi labai menkai. Tai reiškia, kad Aveline palikuonis yra visai ne Desmond’as, o kitas šių dienų veikėjas, kuris dar nėra atskleistas.

Ginklų sąraše yra minimo mačetės, muškietos, pistoletai, bombos ir, žinoma, paslėptasis durklas. Pagrindinei veikėjai žaidime teks saugotis ne tik priešiškai nusiteikusių žmonių, bet ir gyvūnijos atstovų. Pavyzdžiui, ją, stovinčią prie upės kranto, gali užpulti aligatorius.

Be vieno žaidėjo kampanijos, „Assassin’s Creed III: Liberation“ turės ir konsolei pritaikytą daugelio žaidėjų režimą.