Pagal vakar, oficialiame Japonijos Soul Calibur III tinklalapyje, atsiradusį interviu, žaidimo prodiuseris Hiroaki Yotoriyama atskleidė išties nemaža žinia apie tai, jog žaidimas Europoje ir JAV pasirodys ankščiau, nei Japonijoje. Soul Calibur Japonijoje laukiamas dar šiais metais, o oficiali data JAV ir Europai nepaskelbta.

Yotoriyama interviu dar kartą patvirtino jog žaidimas, bus specialiai išleistas PlayStation 2 platformai, skirtingai nei jo pirmtakai. Kadangi Soul Calibur II buvo išleistas net trims skirtingoms konsolėms. Žaidime tai pat neliks svečių personažų, kurie puikavosi senesnėse dalyse. Tai ir Link iš Legend of Zelda žaidimo skirto GameCube. PlayStation 2 versijoje buvo Heihachi iš Tekken, o Xbox versijos turėtojai gavo Spawn iš Todd McFarlanes komiksų serijos.

Vėliau, prodiuseris dar sakė jog žaidime tikrai nebus ryšio versijos. „Per didelis žaidėjų skirtumas, kurie jungiasi prie žaidimo iš viso pasaulio ir tuo metu atsirandantys nesklandumai, paskatino mus imtis tokių priemonių, ir visą savo dėmesį sutelkti į vieno žaidėjo režimą“, – kalbėjo Yotoriyama.