Dar daugiau naujienų buvo sužinota iš “Tokyo Game Show 2008” parodos. Pilnas žaidimo pavadinimas bus “White Knight Chronicles: Wave of the Ancient”.

Tai bus RPG žaidimas, kurio veiksmas vyks viduramžių laikais. Šis žaidimas yra kuriamas “Level 5” kompanijos ir bus skirtas išskirtinai PS3 konsolei.

Štai šiek tiek istorijos: “White Knight Chronicles” pradėję žaisti būsime nukelti į “Balandor’o” karalystę kur valdysime pagrindinį savo veikėją, vardu Leonardas. Jis buvo pakviestas aplankyti princesę ir papietauti su ja. Kai jų pasisvečiavimą užpuola blogio pakalikai, vadinami “Wizard”, Leonardas bando išgelbėti princesę, nuvesdamas ją į kalėjimą. Tame kalėjime Leonardas randa šarvus, kurie gali jį transformuoti į “White Knight” (Baltajį riterį). Su šiais šarvais Leonardas turės įveikti blogąją jėga.

Žaidėjas žaidime turės galimybe pasikeisti vardą bei “combo” judesius. Kaip buvo pranešta anksčiau, žaidimo ilgis bus daugiau nei 100 valandų (palyginimui Fable 2 tik apie 12 valandų)! Žaidimas taip pat palaikys 1080p rezoliuciją!

Daugiau detalių buvo pranešta ir apie online galimybę. Žaidejai online režime negalės valdyti Leonardo ar kitų veikėjų (Reiškia jų bus ne vienas). Surinktus patirties taškus, artefaktus bei pinigus žaidimo metu, galėsime naudoti ir online. Žaisdami online ir vygdydami užduotis, tuo pat metu darysite progresą ir „storyline”.

“White Knight Chronicles” Japonijos rinka gaus Gruodžio 25-ą dieną, tačiau vis dar lieka neaišku kada bus išleistas Europoje bei Šiaures Amerikoje.