JAV žaidimų leidėjas, įkurtas garsiosios Žvaigždžių Karų epogėjos autoriaus Georgio Lucaso, LucasArts pranešė ir toliau gaminsiantys žaidimus visoms konsolėms ir nešiojamiems aparatams. Kompanijos prezidentas Jim Ward pranešė: „mes tikrai būsime su visomis platformomis“.

Kalbėdamas tinklalapiui Boomtown, prezidentas susakė: „mes švenčiame visus naujus platformų atsiradimus, mes tikrai gaminsime joms žaidimus ir mes būsime su platformomis. Ir žinoma, mes stengsimės padaryti geriausia žaidimą, kokį tik galėsime“.

Šis pažadas galioja ne tik namų konsolėms, bet ir nešiojamiems aparatams, kurie pasaulyje įgauna tikrai didelį populiarumą. Jis užsiminė, kad žaidimas Battlefront 2, jau tikrai pasirodys PSP, o ateityje jie numato ir daugiau žaidimų DS ir PSP platformoms. O Ward’o žodžiai tą puikiai įrodo: „tai nuostabi rinka“.

Na ir žinoma, begalinėje kovoje tarp Microsoft ir Sony abejingų nelieka. Visai neseniai, kaip ir daugelis kitų kūrėjų, LucasArts pranešė, kad jos žaidimas Factor 5, bus skiriamas išskirtinai PS3 konsolei. „Jūs galite interpretuoti tai kaip norite, sakė Ward’as, – „tačiau tiesa yra ta, jog mes iš tikrųjų norime, kad prie kiekvienos konsolės tikrai būtų bent po vieną LucasArts žaidimą“.