„Index Holdings“, „Atlus“ restruktūrizavimo metu, nusprendė panaikinti Japonijoje populiarios studijos, užsiimančios žaidimų kūrimu bei leidimu, savarankišką funkcionavimą.

Pagal informaciją, kuri buvo publikuota nedideliame spaudos pranešime, „Index Holdings“ ruošiasi visas savo jėgas nukreipti į pelno iš „core“ žaidimų gavimą. Ten taip teigiama, kad „Index Holdings“ ir toliau naudos „Atlus“ vardą – greičiausiai, žaidėjai „Atlus“ logotipą matys naujuose žaidimuose, sukurtuose šių kūrėjų.

Komandos, neseniai anonsavusios siaubo žaidimą „Catherine“, galva Katsura Hashino pareiškė, jog jie tikisi ir toliau dirbti prie naujų projektų dar labai ilgai. Jis taip pat paminėjo, jog kalba eina ne tik apie šią komandą, tačiau ir visas kitas vidines „Atlus“ komandas.

Nieko nelaukdama, „Index Holdings“ informavo, jog jau kuriamas naujas „Persona“ žaidimas – „Persona 3 Social“. Tai mobiliems telefonams skirtas žaidimas, žadantis daugybę „socialaus“ žaidimo kartu su įmantria grafika. Daugiau detalių apie žaidimą ateityje.