Šiandien žaidižiantieji asmeniniais kompiuteriais sulaukia nemalonių naujienų. Du stambūs „Ubisoft“ žaidimai – „I Am Alive“ ir „Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier“ nebus išleisti šiai platformai.

„I Am Alive“ kūrybinis vadovas Stanislas Mettra paskėlbė, jog šis žaidimas asmeniniams kompiuteriams nebus išleistas dėl labai aukšto piratavimo lygio.

„Žinoma, mes girdėjome kalbas nepatenkintų gerbėjų, sužinojusių, jog žaidimo neišleisime AK platformai. Bet kodėl jie taip reaguoja? Ar tik todėl, jog AK versija nebus išlesta, ar todėl, kad tai yra žaidimas, kurį jie nori nusipirkti? Ir ar tikrai jie žaidimą pirks, jei mes jį išleisime AK platformai?“

„Piratavimo lygis AK paltformoje yra labai aukštas, nedaug kas moka už žaidimus, todėl kūrėjams būtina viską blaiviai apmąstyti įvertinanat galimus nuostolius. Perkelti žaidimą į šią paltformą užtruktų 3 mėnesius ir tai daug kainuos. Ir jei žaidimą nusipirks tik 50 tūkstančių žaidėjų, jis tinkamai neatsipirks.“

Kalbant apie „Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier“, jau senokai matėme AK platformos indeksą žaidimo pristatymuose. Ši versija taip pat buvo atšaukta dėl piratavimo.

„Tuo metu, kai mes konsolėse išleisime „Ghost Recon: Future Soldier“, AK žaidėjai gaus free-2-play sistemoje veikiantį „Ghost Recon Online“ – teigė pastarojo žaidimo prodiuseris, pridėjęs, jog 95% žaidžainčiųjų „Future Soldier“ AK platformoje naudotų piratinę versiją.

Reikia tikėtis, jog „Ubisoft“ neatsuks nugaros asmeninių kompiuterių sąvininkams ir, nors neišleis šių žaidimų, toliau leis kitus savo žymiuosius projektus.

„I Am Alive“ PSN ir XBLA sistemose pasirodys šią žiemą. „Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier“ bus išleistas kitų metų kovo 9 dieną.