Daugybę kartų atidėtas „Assassin’s Creed“ filmas turi naują (ir tikėkimės galutinę) išleidimo datą: 2016-ųjų gruodžio 21-oji. Prieš tai buvo planuojama, kad filmas kino teatrus pasieks 2015-ųjų rugpjūtį.

Pagrindine juostos pažiba taps Michael’is Fassbender’is („Negarbingi šunsnukiai“, „Iksmenai: pirma klasė“, „Prometėjas“), kurią prodiusuos „Ubisoft“ kartu su kino kompanija „20th Century Fox“. Kaip praneša „Hollywood Reporter“, filmą režisuos Justin’as Kurzel’as.

„Ubisoft“ nėra labai kalbi apie tai, kokia istorija bus pasakojama filme. Ar juostoje bus atpasakojama žaidimuose matyta istorija, ar visiškai nauja, nežinoma.

Kalbos apie „Assassin’s Creed“ filmo kūrimą prasidėjo dar 2011-siais, kuomet „Sony“ gviešėsi užsiimti jo kūrimu. 2012-ųjų viduryje paaiškėjo, kad pagrindinę rolę atliks Michael’is Fassbender’is.

Be „Assassin’s Creed“ ekranizacijos, „Ubisoft“ planuose dar yra filmai, paremti „Far Cry“, „Rabbids“, „Watch Dogs“, „Splinter Cell“ ir „Ghosts Recon“ frančizėmis. Visais atvejais „Ubisoft“ ketina kontroliuoti būsimų filmų kūrimo procesą.

Nors „Assassin’s Creed“ filmo sulauksime tik 2016-ųjų pabaigoje, serijos gerbėjai to laukimo net nepajaus. Praėjusio mėnesio pradžioje nutekėjo informacija apie naują serijos žaidimą „Assassin’s Creed: Victory“, kurio pasirodymo laukiama šių metų rudenį.