Epizodinių nuotykių žaidimų meistrai „Telltale Games“ dar gruodį atskleidė kuriantys naują žaidimą apie Žmogų-Šikšnosparnį. Neseniai buvo paskelbto ir pirmosios šio kuriamo žaidimo detalės.

Naujasis žaidimas mus nukels į šių dienų Gotamą. Žaidimo istorijos centre atsiduria tiek turtuolis Briusas Veinas, tiek ir jo su nusikalstamumu kovojanti kita pusė – Betmenas. Mūsų sprendimai keis miestą, kurį dieną matys Briusas ir nusikaltėlius, su kuriais naktį grumsis Betmenas. Tiesa, žaidimas nebus susijęs su komiksais, filmais ar kitais žaidimais, tad mūsų laukia nauja originali istorija.

„Telltale Games“ kuriamo žaidimo apie Betmeną scenarijus

Kūrėjai stengiasi, kad mes pajaustume priimtų sprendimų pasekmes valdydami abu veikėjus. Pasak jų, Briuso Veino veiksmai turės įtakos Betmeno naktiniams kryžiaus žygiams ir atvirkščiai.

Nors „Telltale“ nemini kitų Betmenui padedančių herojų kaip Robinas ar Nightwing‘as, kelis svarbius siužetui veikėjus vis tik atskleidė. Žaidime sutiksime liokajų Alfredą, Džeimsą Gordoną, Viki Veil ir Reni Montoją. Šiems veikėjams priimami sprendimai taip pat turės įtakos, tad juos arba pražudysime arba nuvesime į šviesesnį rytojų.

Šiuo metu dar nežinome ir kas taps pagrindiniu žaidimo blogiuku. Tačiau tikėtina, kad tai bus atskleista jau artėjant žaidimo išleidimui.

Taip pat „Telltale Games“ dar neturi mums parengę ir žaidimo vaizdų. Tačiau atskleidė, kad žaidimas pasižymės (turbūt kitus studijos darbus primenančia) ne fotorealistiniu stiliumi, o interpretacija, artima komiksams.

„Telltale Games“ kuriamas Betmeno žaidimas bus pradėtas leisti šiemet.