„Ubisoft“ išleido jau antrąjį „Assassin’s Creed: Brotherhood“ kūrėjų dienoraštį, kuriame išgirstame jau girdėtų ir visiškai naujų dalykų.

Jau, ko gero, mes visi puikiai žinome, kad žaidimas mus nukels tiesiai į įvykius po antrosios žaidimo dalies pabaigos. Ezio Auditore, pagrindinis žaidimo veikėjas, džiaugiasi, atrodo, taikiomis minutėmis, tačiau viskas susiklosto ne taip sėkmingai, kaip galėtų. Priešai nenurimsta ir naujas, galingiausias Ezio priešas Cesare Borgia panaudoja jėgą prieš Auditore šeimą ir jų namus. Mūsų pagrindinis veikėjas tikrai nepraleis progos atkeršyti skriaudėjams, jis vyksta į Romą.

Roma yra pakišta po tamplierių padu ir tikrai yra ne pats nuostabiausias miestas, kokį galime įsivaizduoti. Žmonės, gyvenantys mieste, yra sukaustyti baimės ir skurdo. Jie nuolat žeminami ir išnaudojami, nuolat kenčia troškulį ir badą. Bet jų viltis vėl taps gyva, kai žudikų brolija atgims. Roma tapo tikru korupcijos ir melo centru, todėl ten sutelkta tikrai didelė Borgia šeimos karinė galia, kurią žudikams teks įveikti.

Žaidime liks antrosios dalies idėjos. Tarkime, galėsime tobulinti, renovuoti ir statyti pastatus mums priklausančioje Romos teritorijoje. Kai pašalinsite Borgia šeimos įtaką kokiame nors rajone, galėsime ir ten pradėti įvairius darbus, žmonės ten bus laimingesni, sumažės nusikalstamumas. Taip tikrai pastebėsime kaip auga mūsų įtaka ir kaip liaudis sukyla prieš esamą valdžią.

Romos miestas pasiūlys mums nuostabių vietovių, kuriomis galėsime lakstyti, laipioti, taipogi, nuo šiol mieste bus galima jodinėti arkliais. Išvysime tokius įžymius architektūros stebuklus, kaip Koliziejus, Panteonas ir kitus.

Kovos sistema taip pat yra labai patobulėjusi. Nuo šiol bus galima kovoti prieš priešininkus, abiem sėdint ant arklių, taipogi, yra pridėta begalės naujų nužudymo galimybių, kurie atrodys labai įspūdingai ir žadins norą tai padaryti šimtus kartu.

Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti žemiau esančiame filmuke. Pats „Assassin’s Creed: Brotherhood“ pasirodo lapkričio 16 dieną, Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolėms. PC versija pasirodo 2011 metų pirmame ketvirtyje.