Ne paslaptis, kad kiekvienais metais JAV yra sudaromi įvairūs sąrašai, tuo tarpu ir labiausiai permokamų vadovų sąrašas. Taigi, ką tik buvo sudarytas labiausiai permokamų vadovų top šimtukas. Na, o žinia, kuria norime su jumis pasidalinti yra, kad į jį pateko net dviejų kompiuterinius žaidimus platinančių kompanijų vadovai. Tad, kas tie laimingieji?

Ties 45 – uoju numeriu sutinkame kompanijos „Activision“ vadovą Bobbu Kotick, kuris, kaip skelbiama, per metus uždirbo šiek tiek daugiau nei 28 milijonus JAV dolerių. O 98 – oji sąrašo vieta atiteko kompanijos EA vadovui Andrew Vilson, kuris, per metus uždirbo daugiau nei 35 milijonus JAV dolerių.

Skaičiai – daugiau nei įspūdingi, o mums tik belieka pasidžiaugti įspūdinga finansine jų sėkme.

Vis dėlto, verta pastebėti, kad šiose kompanijose dirbantys darbuotojai nei iš tolo negali pasidžiaugti panašiais rodikliais: jų bei vadovų darbo atlyginimo santykis yra daugiau nei milžiniškas. Štai, pavyzdžiui, jei lygintume „Activision“ kompanijos vadovo bei darbuotojų atlyginimų santykį, tai pamatytume, kad jis yra net 300:1. Na, o jei lygintume situaciją „EA“ kompanijoje, tokiu atveju, skaičiai stebintų dar labiau – santykis siekia net 371:1.