TL:DR


Per vėlykas gavau dovanų: 


Kalendorių, korteles vokiečių kalba ir žaidimams skirtas ausines „Arctic P533 Racing“. 

Firma “Arctic” daugiausia žinoma dėl savo termo pastos ir procesorių aušintuvų, o visai (nuo 2016) neseniai jie pradėjo siūlyti ir įvairesnius gaminius. Tad pereikime prie šių ausinių.

Pakuotė ir komplektacija

Pakuotėje mes randame, galingai atrodanti ausinių kelioninį krepšį ir pačias ausines, pastebėjau, kad 1.2 metro kabelis, kaip ir mikrofonas nėra pakeičiamas ir kairėję ausinių pusėje esantį garso reguliatorių, taip pat prie turinio gauname popieriaus ir 2m kabelio prailginimą. Pridėdamas ir ausinių dėklas, kuris leis paimti ausines į ilgą kelionę.

Dizainas šiek tiek primena sraigtasparnio piloto, kuriam viskas eina pagal keikaku.(Keikaku – Planas), jos ištiesa atrodo galingai, bet man labiau patiktų jeigu jos būtų visiškai juodos, deja šioje vietoje dizaino departamentui muzikos neužsakau. O tiems, kam nepatinka šio modelio spalvos yra Military (Kamufliažinis) ir Penta modeliai. Iš išorės pagalvėles gaubia plastikas, kuris neatrodo taip rimtai, kaip metalas, bet iš biudžetinių ausinių to nesitiki.

Palyginus su mano kasdieninėje veikloje naudojamomis „Meizu HD50“ Hi-Fi „P533 Racing“ atrodo gigantiškai. Man net kilo abejonių, ar jas bus galima nešioti kelias valandas. Laimei ausinės yra pakankamai komfortabilios dėl ausis gerai gaubiančių pagalvėlių ir puikiai paskirstyto svorio (375g).  

Testavimas

Bandžiau šias ausines su telefonu ir kompiuteriu, klausydamas tiek MP3 ir Flac formato failų, taip žiūrėdamas filmus ir besifragindamas. Galiu pasakyti tai, kad ant ausinių dėžutės reklamuojamas galingas basas, deja toks nėra.  O tai nebus smagu tiems, kam patinka Dubstepas ir Drum n Bass, spėkit iš trijų kartų koks muzikos žanras man patinka. Tokie garsai kaip sprogimai, variklio užvedimas nebus tokie galingi. Tad tiems kuriems svarbūs efektai smarkiai nusivils ir taip pat neapkurs.

Tiesa klausant ne tokios, nuo boso priklausančios muzikos, viskas kaip ir gerai – nepasitaiko jokių iškraipymų, geriausiai skamba glitch-pop. O pereinant prie to, kam šios ausinės skirtos – tai yra garso žaidimuose, jis išties pakankamai geras, dėl naudojamų 40mm skermens garsiakalbių girdisi žingsniai, mirties riksmai, bet reikia paminėti, kad „p533 racing“ neturi tikro 5.1 ar 7.1 surround garso. 

Kalbant apie garso izoliacija, kadangi „P533 Racing“ pilnai dengia ausis, jūs beveik nieko negirdėsite kas vyksta aplinkui, net jeigu ir kas prieitų už nugaros ar kaimynai paleistu garsia muzika. Tad dėmesys bus pilnai sutelktas į žaidimą ir niekas netrukdys. Bet dėl neuždengtų laidų atsiranda galimybė juos paliesti taip sukeliant papildomo ir nemalonaus garso.

Žaidimams taip svarbios komandos balsu, todėl pereisiu mikrafo ir galiu nudžiuginti, šių ausinių mikrofonas yra pakankamai kokybiškas, žinoma galėtų būti geriau, bet kaip už kainą negaliu skustis. Jį testavau su programa Audacity ir Crazy Bizzare Town karaoke.

Išvados

Šiuo metu „P533 Racing“ kainuoja nuo 60 iki 80 eurų, kaip už tokią kainą jos yra gan neblogos ausinės, kurios patiks rimtiems geimeriais ir tiems, kam reikia geros garso izoliacijos, šių ausinių mikrofonas įrašo pakankamai geros kokybės garsą, kuris puikiai tiks žaidimams, pokalbiams „Skype“ ar net podkestams ir karaokei. Palyginus su kitomis biudžetinėmis ausinėmis, paprastas vartotojas gauna daugiau nei siūlo „Arctic“ konkurentai.

Tiesa, kai jau buvau minėjęs, šios ausinės tikrai netiks žmonėms kuriems patinka ar bosų reikalaujantys garso efektai ir muzika, o kai kuriems žaidėjams jie išties svarbūs. Dar vienas minusas yra tai, kad šiek pasukus galvą galima kliudyti neapsaugota laidą, taip sukeliant papildomo garso, kuris trukdys žaidime. Dizainas iš vienos pusės atrodo stilingai iš kitos taip kaip amerikiečiai sako „out of the place“, priklausomai nuo situacijos ir aprangos žinoma galima priderinti stilių.