„Nintendo“ oficialiai pranešė, kad DVD diskus galinti groti „Wii“ žaidimų kompiuterio versija šiais metais nebus pristatyta. Kada planuojama ją parengti kompanija nemini, bet daug kalba apie tai, kad pirminis „Nintendo“ tikslas dabar – patenkinti žaibiškai augančią „Wii“ paklausą pasaulinėje rinkoje.

Pranešime teigiama, kad DVD filmus rodanti „Wii“ versija yra suplanuota ir pasirodys, tačiau ne šiais metais. Ji kainuos daugiau nei įprastinė dėl mokesčio, kuriuo „DVD Forum“ apmokestina tokią funkciją turinčius įrenginius. Jokių kitų „Wii“ modifikacijų – išvaizdos keitimo, naujų savybių įdiegimo – „Nintendo“ neplanuoja.

2006 metų lapkritį „Nintendo“ buvo pranešę, kad „Wii“ su DVD filmų funkcija pasirodymas planuojamas 2007 metų pabaigai. Bet visgi teks kiek palaukti.

Rinkos specialistai teigia, jog DVD filmus rodančios kompiuterio versijos pristatymo nukėlimą veikiausiai lėmė ta priežastis, kuri oficialiai ir nurodoma – milžiniška dabartinės „Wii“ modifikacijos paklausa. „Nintendo“ netikslinga švaistyti laiką ir resursus naujo modelio gamybai bei įvedimui į rinką tuomet, kai ir esamo paklausos nespėjama patenkinti.

Nors „Wii“ ir vadinama šauniausia iš naujos kartos žaidimų kompiuterių, ji vienintelė netinkama filmų peržiūrai – „Xbox 360” moka nuskaityti DVD, su papildomu priedu – ir HD DVD diskus, “Playstation 3” be jokių priedų virškina ir DVD, ir „Blu-ray“.