Nors Saudo Arabija jau baigė savo pasirodymą Pasaulio Futbolo Čempionate Vokietijoje, o Izraelis ten net nesugebėjo patekti, tačiau tai nesustabdė šių dviejų šalių žaidėjų konfrontacijos kitose futbolo varžybose.

Saudo Arabijos žaidėjas ir dabartinis futbolo čempionas „Electronic Sports World Cup“ futbolo čempionas Badr Hakeem pasitraukė iš šių metų varžybų po to, kai po burtų traukimo paaiškėjo, jog jam teks varžytis su Izraelio atstovu.

Po Izraelio invazijos į Gazos Ruožą, Hakeem sakė tinklalapiui „Arabnews.com“, kad jis paprasčiausiai negali varžytis su juo dėl politinių ir religinių motyvų.

„Nelaimei burtai lėmė man kovą su Izraelio varžovu, tačiau po šios šalies agresijos prieš Palestiniečius, aš paprasčiausiai negaliu su juo varžytis“, – kalbėjo jis.

„ESWC“ rengėjai oficialiai pareiškė, jog jiems yra labai gaila dėl tokio žaidėjo sprendimo, o jų delegacijos lyderis Yasser M. Bahjatt kalbėjo: „Mes visi labai remiame Hakeem apsisprendimą, nors jis ir praranda 2005 čempionų titulą. Mums visiems jo trūks, bet manau jog mes rasim kitus jaunus talentingus žaidėjus, kurie galėtų parvežti taurę namo“.

Nerado. „ESWC“ neseniai pasibaigė Paryžiuje, kur „Pro Evolution Soccer 5“ varžybose nugalėjo prancūzas Spank.