Ar didieji Kinijos telefonų gamintojai rūpinasi, kad jų vartotojai gautų naujausią programinę įrangą? Toks klausimas dažnai iškeliamas diskusijose apie kinietiškus telefonus. Dabar atėjo metas išsiaiškinti ar abejonės yra pagrįstos?

Taip, Kinai rūpinasi savo telefonų programinės įrangos palaikymu. Ką tik buvo pristatytos OnePlus ir Xiaomi naujausios programinės įrangos bandomosios versijos. Tai naujausia Android operacinės sistemos versija Nougat (Android 7.0) paremtos sąsajos OnePlus Oxygen 4.0 ir Xiaomi MIUI 9. Naujoji operacinė sistema turės tokius svarbius atnaujinimus, kaip 72 naujos emocijos, leidžiančios geriau perteikti nuotaiką siunčiant žinutes draugams. Na o jeigu rimtai, visas Android 7.0 naujų savybių sąrašas gali būti randamas čia.

Oneplus naujausią operacinės sistemos versiją parengė aukštos klasės OnePlus 3 ir OnePlus 3T telefonams, tuo tarpu Xiaomi kurta MIUI 9 bus galima tik Mi5 telefonui, tačiau vėliau pasirodys ir pigesniuose modeliuose. Netrukus turėtų pasirodyti ir galutinės Android 7.0 sistemos versijos, skirtos šiems telefonams.

Games.lt