„Apple“ pranešė, kad jos kasmetinė kūrėjams skirta konferencija įvyks antrą birželio savaitę. Šįkart apie ją kalbama ganėtinai daug, ypatingai dėl naujų produktų planų.

Kompanija oficialiai paskelbė, kad „Apple Worldwide Developers Conference“ bus surengta birželio 8-12 dienomis San Franciske. Pati „Apple“ į renginį atveš net 1000 savo inžinierių, kurie sutiks 5000 kūrėjų iš viso pasaulio.

Renginyje daugiausia dėmesio bus kreipiama naujai „iPhone 3.0“ programinei įrangai, taip pat „Snow Leopard“ – būsimai programinei įrangai „Mac“ vartotojams.

Ir nors dažniausiai kiekvienas „Apple“ renginys technologijų pasaulyje yra labai laukiamas, bet šiemet lūkesčiai yra kaip niekad aukšti.

Kompanijai praėjusią savaitę anonsavus savo naująją programinę įrangą „iPhone“ telefonams ir naują kūrėjams skirtą įrangą, kai kurie analitikai mano, kad vasara turėtume išgirsti apie naują „iPhone“ modelį.

Praėjusiais metais konferencijos metu Steve Jobs anonsavo antros kartos „3G iPhone“ telefoną, kuris tik pasirodęs iškart galėjo džiaugtis didele sėkme. Vien per pirmąjį ketvirtį prekyboje, buvo nupirkta 6,9 mln. šių mobilių telefonų.

Šiuo metu tik neaišku ar jos metu pasirodys pats Steve Jobs, kuris šiuo metu gydosi savo sveikatą ir bus atostogose iki birželio pabaigos.