Internete pasklido žinios, jog telefonai „iPhone“ patys siūs informaciją apie nelicenzijuotas programas ir autorinių teisių pažeidėją. Remiantis „Apple“ informacija, jau dabar apie pusę šių aparatų Rusijoje yra „nulaužti“ , taigi apple gali juos blokuoti. Rinkos ekspertai tikisi, kad artimiausioje ateityje masinio „iPhone“ atjungimo nebus.

Tačiau pažeistiems aparatams nebus taikomos garantijos, nutraukiamas techninis palaikymas. Registruota technologija įgalina „iPhone“ ar naujos kartos „iPad“ atpažinti savo savininko išvaizdą, balsą ar net širdies plakimą. Įvedus šiuos duomenis, aparatas įsibrovimo atveju iš karto gali siųsti signalą, kad juo naudojasi neautorizuotas asmuo. „Apple“ inžinieriams gali būti bus pranešta ir apie konkrečius veiksmus, tokius kaip ryšio operatoriaus ar SIM kortelės keitimas.

Programa numato galimybę SMS žinute ar elektroniniu paštu pranešti savininkui apie nesankcionuotą naudojimąsi aparatu. „Apple“ galės apriboti funkcijas arba užblokuoti aparatą. Pranešama, kad prietaisas galės pranešti kompanijai ir duomenis apie nusikaltėlį: atsiųsti priekine fotokamera darytą jo foto, rodyti jo buvimo vietą.Ekspertai tikisi, kad šios „žiaurios“ priemonės nebus taikomos visuotinai. Teigiama, jog Tokie veiksmai nenaudingi kompanijai ir gali būti nuostolingi.

Asmeniškai manau, kad būtent šiuo metu tokie „atnaujinimai“ negali būti įdiegti nes sistema tikrai nebus visiškai tobula ir dėl to gali kilti labai daug nesusipratimų