Tinklapio adresas buvo užregistruotas dar prieš septynerius metus, o jeigu tiksliau – 1998 gegužės 18 dieną. Kaip jis atrodė tada galite pamatyti paspaudę čia. Kas buvo šio tinklapio idėjinis vadas dar atrasti nepavyko, tačiau siūlo galas veda į JAV. Tikimės jį rasti ir paklausti keletą klausimų.

Gyvavęs keletą mėnesių jis buvo laikinai uždarytas truputį atnaujintas ir vėl išvydo interneto platybes. Inormacijos trūkumas ir galimybių stoka tikrai nustebintų nūdienos internautus, tačiau tai buvo gūdūs laikai, kai internetas Lietuvoje buvo dalinamas normuotai, o žodis megabitai naudojamas tik fantastiniuose apsakymuose.

Retai atnaujinamas, beveik neprižiūrimas tinklapis gyvavo dar metus, kai vėliau įgavo jau pakankamai solidžią išvaizdą, tikrai modernų programinį apipavidalinimą ir buvo atnaujinamas kur kas dažniau.

Praėjo beveik dveji metai ir tinklapis perėjo į kitas rankas. Tai buvo 2001-ųjų pavasaris. Vėl pasikeitė tinklapio išvaizda, buvo naudojamos dar naujesnė duomenų bazės struktūra ir panašūs dalykai, tačiau tinklapis gyvavo labai trumpai ir jo likimas tapo neaiškus. Vos po keleto mėnesių jis buvo uždarytas ir daugiau nei du metus balansavo ant išnykimo ribos.

2004 metais prasidėjo darbai prie dabartinės Games.LT versijos, kurios naujausią versiją matote ir šiandien. Tinklapio pasikeitimai ne visada pastebimi, tačiau palyginus tą, kurią mes matėme pirmosiomis jo gyvavimo dienomis ir [url=“https://www.games.lt“]
dabar[/url] yra akivaizdūs. Darbai vyksta iki šiol ir tęsis turbūt amžinai, nes naujų galimybių ir patobulinimų galima sugalvoti be galo daug. Ne viską mes pranešame, nes daugelis dalykų susiję su vidiniu tinklapio administravimu, o kiti – akivaizdūs.

Šiandien – išskirtinis atvejis, nes įsigalioja nauja įspėjimų, nuobaudų ir drausminimo sistema, kuri leis kur kas lankščiau ir patogiau valdyti tinklapio forumus bei diskusijas. Dabar vartotojas gavęs įspėjimą visada matys, kas jį davė, kada ir už ką. Nuo šiol visi įspėjimai turės galiojimo laiką.

šia proga skelbiame visuotinę amnestiją ir beveik trys šimtai niekadėjų turės dar vieną progą pasitaisyti.

Truputis apie ateities planus. Kaip atsimenate praeitą savaitę skelbėme apklausą apie atnaujintą failų skyrių. Didžioji dauguma jūsų labiausiai norėtų matyti demonstracines žaidimų versijas ir beveik niekas neprieštaravo dėl to, kad ten atsirastų naujausių filmų treileriai. Taip pat uždraudėme failų komentavimą, nes tai buvo pavirtę bereikšmės informacijos sankaupa.

Ateityje planuojame sukurti specialią skiltį mobiliesiems žaidimams, tačiau šios savaitės balsavime klausiame jūsų nuomonės. Ar jūs to norite?

Pabaigai keletas faktų iš Games.LT statistikos.
Per vienuolika tinklapio gyvavimo mėnesių tinklapyje apsilankė 1,5 mln. lankytojų, kurie atsisiuntė 101 243 gigabaitų failų (tiek informacijos tilptų į daugmaž 144 000 kompaktinių diskų), atvertė 52 mln. puslapių, o bendras užklausų kiekis sudaro daugiau 225 mln. Skaičiai pripažinkite – įspūdingi. Savo nuomones ir pageidavimus galite išreikšti komentuodami čia arba mūsų PC Klube, o kol kas – mes sakome ačiū, kad esate su mumis ir tikimės, jog jūs ir toliau būsite tokie aktyvūs!