Žaidžiant kompiuterinius žaidimus, siekiama įvairių tikslų: lavinti tam tikras savybes; įgyti naujų įgūdžių ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Ne paslaptis ir tai, kad siekiama tapti pačiu geriausiu – juk būtent tik tuomet, bus galima nugalėti ir laimėti žaidimą. Tačiau svarbiausia, kad patarimai, kaip tapti tuo geriausiuoju, tikrai nėra labai dažni. Taigi, galima sakyti, kad ši diena išskirtinė – turime jums keletą svarbių patarimų, kaip juo tapti žaidžiant „Apex Legend“.

Ne paslaptis, kad vienas svarbiausių dalykų, kurio reikia norint tapti lyderiu bei nugalėti, yra jūsų pačių pasiruošimas. Jei imsite žaisti žaidimą be jokio išankstinio pasiruošimo, tai, vargu, ar galėsite tikėtis įspūdingų rezultatų, greičiau tai bus tik puiki proga mokytis bei tobulėti. Taigi, jei norite, kad sėkmė būtų lengviau pasiekiama, žaidimą pradėkite žaisti tik po to, kai atliksite tam tikrus namų darbus: žinosite, kokios grėsmės jūsų laukia; kaip jas įveikti; kokių priemonių imtis. Taip pat svarbu pažymėti, informacijos ieškojimas turėtų tapti nuolatiniu procesu – vos radę laisvą minutę, nepraleiskite progos sužinoti dar daugiau apie šį žaidimą ir apie tai, kaip padidinti savo šansus laimėti.

Vistik, patarimai, kuriuos pateikėme iki šiol, yra tokie universalūs, kad, galima sakyti, tinka kone visiems kompiuteriniams žaidimams. Na, o mes šiandien kalbame apie tai, kaip tapti geriausiu žaidžiant „Apex Legend“. Taigi, be jau išgirstų, universalių patarimų, pats metas įvardinti ir dar keletą, kurie orientuoti tik į „Apex Legend“.

Išnaudokite „Grappling Hook“. Būtinai išnaudokite šią funkciją – jos dėka, kur kas paprasčiau bei greičiau pasiekite net tolimiausias ir sunkiausiai pasiekiamas vietoves.


Išnaudokite viešai neatskleistos informacijos suteikiamas galimybes. Verta paminėti, kad žaidžiant „Apex Legend“, bus ne vienas momentas, kuomet, jei būsite budrūs, galėsite sužinoti konfidencialios – viešai neatskleistos informacijos. Tinkamai ją išnaudokite, tai jums gali suteikti pranašumo prieš priešininkus.

Išnaudokite „Zipline“ ginklą. Dar vienas patarimas, kurio taip pat verta laikytis, jei norite būti geriausiais žaisdami „Apex Legend“, yra „Zipline“ ginklo naudojimas. Atminkite, kad būtent šis įrankis gali padėti visai komandai patekti į sunkiai pasiekiamas vietas. Jie sukelia nemažą triukšmą, tačiau atveria puikias galimybes. Taip pat svarbu pabrėžti ir dar vieną detalę: nebijokite jų išmesti, tuomet, kai reikia greitai bėgti ar kopti į kalnus, nes papildomas svoris, kurį suteikia šie ginklai, gali sulėtinti jūsų tempą.

Na, o, pabaigai belieka tik pridurti, kad naudotumėtės šiais patarimais kaip tik galima dažniau. Kuo dažniau tai darysite, tuo daugiau progų turėsite nugalėti.