Pasirodžius Apple iPhone, rinkoje netruko pasirodyti ir kitų kompanijų sukurtų mobiliųjų, bandančių pakonkuruoti su Apple kūriniu. Dabar, kai greitai pasirodys atnaujinta iPhone versija, Samsung suskubo pristatyti ir savo gaminį, be abejo, skirtą konkuruoti su Apple – i900 Omnia. Taigi pažiūrėkime, ar tai bus išties rimtas konkurentas 3G iPhone’ui, ir ar jis pavergs pirkėjų širdis (tuo pačiu „atkąsdamas“ rinkos dalį nuo „obuolio“).

Pats Samsung i900 buvo parodytas pirmąkart parodoje Singapūre, tačiau jo galutinės specifikacijos nebuvo atskleistos. Taigi, štai ką turės i900:
-3.2 colio lietimui jautrų WideQVGA ekraną (240×400 raiškos)
-Windows Mobile 6.1 Pro operacinę sistemą
-GPS imtuvą bei Wi-fi ryšį
Beje, telefonas pasižymės 5-ių megapikselių kamera su autofokusu (bei veidų aptikimo funkcija), tad tai bus nemažas pranašumas tiek prieš Apple 3G iPhone , tiek prieš HTC Touch Diamond
Telefonas bus tik 12.5mm storio, turės metalinį korpusą, taip pat bus du modeliai, turintys atitinkamai 8GB bei 16GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti microSHDC atminties kortele.
i900 Omnia veiks keturiais dažniais, įskaitant ir 7.2 mbps HSDPA ryšį.Taip pat telefone bus integruotas „akselerometras“, kurio pagalba bus galima mobilujį valdyti judesių pagalba.Be abejo, i900 mobiliajame bus USB jungtis, FM radijas su RDS palaikymu, bei telefonas galės atkurti DivX ir Xvid video įrašus.

Pats Samsung i900 Omnia Europoje pasirodys kažkur liepą, jo kaina šiuo metu nepaskelbta.