Buvę studijos „Id Software“ įkūrėjai John Romero ir Adrian Carmack paskelbė kuriantys pirmojo asmens šaudyklę „Blackroom“.

„Blackroom“ apibūdinamas kaip greita, intensyvi, žiaurumo nestokojanti šaudyklė, sugrąžinsianti žaidėjus į klasikinių šaudyklių laikus.

Žaidimas susidės iš 10 valandų trukmės vienam žaidėjui skirtos kampanijos, bendradarbiavimo režimo bei tinklo režimo. Galėsime aplankyti daugybę įvairiausių vietovių – nuo senovinių pilių su tamsiais požemiais iki Viktorijos laikų dvarų ar apleistų miestelių Laukiniuose Vakaruose.

Žaidimas palaikys modifikacijas, turės dedikuotos serverius, o garso takelį jam parašys žymus hard rock’o dainų autorius ir gitaristas George Lynch.

Kartu su žaidimo anonsu prasidėjo ir jo paramos kampanija „Kickstarter“ tinklapyje. Jos metu kūrėjai tikisi surinkti 700 tūkst. JAV dolerių. 

„Blackroom“ šiuo metu yra labai ankstyvoje kūrimo stadijoje, tad žaidimo sulauksime ne anksčiau kaip 2018 metais. Jo pasirodymas numatomas tik asmeniniuose kompiuteriuose.

Žaidimo eigos vaizdų taipogi nėra, ir, ko gero, jų sulauksime dar negreit. Susipažinti su žaidimo vizija ir jo kūrėjais galite žemiau pateiktame filmuke.