Naujienos apie tai, kad vienas ar kitas žaidimas bus papildytas kuo nors nauju, visada džiugina. Ir, jei labai mėgstate būtent tokias naujienas, tai galite būti tikri – ši diena jums bus puiki.

„Battlefield V“ jau visai netrukus bus papildytas nauju žemėlapiu. Taigi, būtent šis žaidimas bus papildytas įtraukiančiu ir labai kūrybingu žemėlapiu. Verta pastebėti, kad jau dabar galite išvysti anonsą apie šį žemėlapį. Na, o diena, kuomet žaidimas bus juo papildytas, jau visai čia pat. Tai – gegužės 30 d.


Tad, ką žaidėjams suteiks ši nauja detalė ir ką joje išvysime? Šis žemėlapis yra „Battlefield V“ 3 skyriaus „Trial By Fire Update“ dalis ir nukelia mus į Graikiją bei Viduržiemio jūrą. Nusikelsime ir į 1940 – uosius, operaciją „Merkurijus“, kuomet Kretos pakrantėse susirėmė britų bei vokiečių pajėgos. Išvysime ir tai, kokias priemones susirėmimui naudojo britai bei vokiečiai. Pasirodo, britai turėjo tik šiek tiek tankų bei lėktuvų, tuo tarpu vokiečiai galėjo pasigirti kur kas didesniu skaičiumi lėktuvų.

Taip pat pažymima, kad šiame žemėlapyje bus galima atpažinti ir tam tikrus motyvus iš kitų žemėlapių, pavyzdžiui, „Guadalcanal“ (Battlefield 1942); „Altai Range“ (Battlefield 4) ir „Monte Grappa“ (Battlefield 1).

Taigi, kaip matyti, ši naujovė turės detalių, kurios primins iki tol išleistas šio žaidimo dalis. Tačiau naujų nuotykių taip netrūks ir juos galėsite išbandyti jau visai netrukus.