Ashtuntasis PC klubo numeris gausiai pasipuoshes irankiais, plaktukais, pjuklais, obliais etc. Tiesa modu kurimui shie irankiai nenaudojami, bet atrodo graziai :-). Numerio tema „Žaidėjų kosntruojami pasauliai“, išsami MOD’ų apžvalga. Galite tai laikyti įžanga į rudeninių PCK numeriu temas, kurių metu tikrai stengsimes aplankyti keleta Lietuviškojo GameDev atstovų.

DOOM III. Ko gero niekam nekelia nuostabos faktas, kad butent šis žaidimas puikuojasi mėnesio žaidimo skiltyje. Išsami karininko Max aka DeOrne ataskaita is raudonosios planetos žurnale.

Naujienų klube kaimynu lenku darbas The Witcher. Kas skaito Sapkovskį žino, kas neskaito, turės progos susipažinti su žaidimu, pagal vieną geriausių fantasy romanų. News klube placiau rashome ir apie NHL2005, bei Medieval Lords. Taip pat debesis žaidimų ir verslo naujienų iš Lietuvos ir Pasaulio.

Kibersporto skiltyje tesiame tema apie Sojuzkibersport niekšelius, nuskriaudusius Reset komanda. Pasirodo Rusijoje ši organizacija taip pat „mylima“.

Šalia rasite ir dviejų Lietuvos talentų NeAro ir OneHalf’o kelionės į braziliją įspūdžius. (Kas skaitė PCK Nr 7 zino, kad shie puikus zmones pelno antrąją vietą Imagine Cup turnyre, ir taip pagarsino Lietuvos vardą).

Recenzijų klube karaliauja strategijos…

Ground Control II: Operation Exodus — Didysis planetų valymas (Raw)
SpiderMan 2 — Didi Galia, Didi Atsakomybė (Kyo)
Warlords Battlecry III — Išmintais takais (Raw)
Gorky Zero: Beyond Honor — Stealth Pigiau (Rezidentas)
Besieger — Prie Ginklų (Raw)
Wings of War — Seriuos Sam in the Air (NPC)

Klasikoje puikus žaidimas, kurio pavadinimas kaip ir visų puikių žaidimų susidaro iš trijų raidžių… ONI. (Kyo)

Hardwaro klube shis tas apie DVD diskus ir irenginius.

Expert klube, kaip iprasta kodai, patarimai ir… Šis tas idomaus apie DOOM III.

Malonaus skaitymo!