America‘s Army – tai taktinis komandinis JAV kariuomenės simuliatorius. Žaidimas sukurtas naudojant „Unreal“ grafinį variklį. Prie simuliatoriaus kūrimo prisidėję tokie monstrai kaip Epic Games, LucasFilm, NVIDIA ir Pentagono kariniai konsultantai.

Kad pradėti žaisti vien žaidimo instaliavimo ir interneto pasijungimo nepakanka. Jūs privalote registruotis oficialiame puslapyje www.americasarmy.com susikurti savo vartotoją ir praeiti jaunojo kario kursus  . Pats kursas tai šaudymas į taikinius iš M16A2 , bėgimas per kliūčių ruožą , susipažinimas su ginkluote. Po kiekvieno kurso jūsų rezultatai įrašomi pagrindiniame serveryje. Žaist galite pradėti ir baigę tik pradinius kursus, bet jei norėsite būti mediku ar specialiųjų pajėgų kariu teks paplušėti dar…. išlaikyti mediko testus, šaudymo teste surinkti 36 taškus iš 40 galimu, kad galėtumėte būti snaiperiu. SF arba specialiųjų pajėgų kursą pabaigti galite bet kada , bet žaisti oficialiuose serveriuose kaip SF karys galėsite tik turėdamas 15 patirties taškų.

Taškų lentelė:

Honor 10 = 5000 Experience
Honor 15 = 10,000 Experience (SF ginklai)
Honor 20 = 15,000 Experience
Honor 30 = 40,000 Experience
Honor 40 = 80,000 Experience
Honor 50 = 140,000 Experience
Honor 60 = 230,000 Experience
Honor 70 = 360,000 Experience
Honor 80 = 590,000 Experience
Honor 90 = 1,020,000 Experience
Honor 100 = 1,850,000 Experience

Kovinės užduotys kažkuom primena CS. Tikslas visur faktiškai tas pats : pasiekti nurodytą tašką žemėlapyje, išvaduot įkaitą ar ištraukti duomenis iš priešo kompiuterio arba nugalėti visus priešininkus. Jeigu jus nušauna bevykdant užduoti, galėsite toliau stebėti žaidimą komandos nario akimis arba iš fiksuotu tašku žemėlapyje (priklauso nuo serverio nustatymų) iš viso yra keli stebėjimo režimai. Fiksuoti taškai žemėlapyje, komandos nario akimis ir trečiu asmeniu. Misijos labai skirtingos ir žemėlapių geografija taipogi gan plati nuo džiunglių iki taigos ar kanalizacijos požemių.

Pilnas žemėlapių sąrašas 2.2 versijai kodinis pavadinimas Vanguard:

SF Oasis
SF Village
SF Arctic
SF Sandstorm
SF CSAR
SF Pipeline
SF Recon
SF Hospital
Mountain Pass SE
Bridge SE
Radio Tower
Weapons Cache SE
River Basin
Mountain Pass
JRTC Farm
Weapons Cache
Mountain Ambush
Swamp Raid
FLS Assault
HQ Raid
Collapsed Tunnel
Insurgent Camp
Pipeline
Bridge Crossing
MOUT McKenna

Ginklai mano manymu tiesiog puikus, jau nekalbant apie tai kad persitaisant matosi kaip šovinys patenka i vamzdį. Tai visiems pažystami M16A2 su M203 (povamzdinis granatsvaidis) arba be jo ir M4A1, mažiau populiarus M249 SAW (kulkosvaidis) ir snaiperių ginklai M24 SWS bei sunkusis M82 Barett. Tiesa niekas nedraudžia nuo priešo lavonėlių susirinkti ir tokius rusų gamybos daikčiukus kaip AK47, RPK ar SVD . Be šaunamųjų ginklų kariai turi ir granatas M67 (skeveldrinė), M83 (dūminė), ir akinančią. Taip pat karys turi naktinio matymo prietaisą AN/PVS-7D Night vision goggles (NVG) kuris gan nepatogus ir ribojantis matomumą.

Visi ginklai bei kario elgesys maksimaliai priartinti prie tikrovės. Sužeidus jūs kraujuosite (nesulaukus mediko galite ir mirti), jei Jūs judesite judės ir jūsų taikiklis, po ilgesnio bėgimo taikliai šaudyti tikrai sudėtinga. Ir jei nušausite saviškį Jūs beveik garantuotai atsidursite kaleime, kameroje vienuotėje.

DNA_ bug aka ^Noob.[?]
Unknown clan

http://www.theunknownclan.co.uk