Antroji rugsėjo pusė neperdaugiausiai skiriasi nuo pirmosios, tačiau į vieną dalyką norėtųsi atkreipti dėmesį… Man rodos pirmą sykį, per tą laiką kol stebim topus, juose aukštą poziciją užėmė visiškai naujas žaidimas. Tik pasirodęs F1 2011 šovė į antrą vietą. Tiesa tiek F1, tiek COD:MW2 pirmas dvi pozicijas pelno tik todėl, kad bendrame TOP‘e sumuojame pardavimus visoms sistemoms. Likusias bendro TOP‘ o pozicijas ir toliau sėkmingai valdo senesni PC žaidimai. Beje, mūsų kontaktas Topo centre įsitikinęs, kad nemažą dalį F1 sėkmės lėmė specialus žaidimo pristatymas. Žada tokius rengti ir toliau.

 „Topo centro“ TOP 10 (visos sistemos) 09.015 – 09.30

Call of Duty Modern Warfare 2 (AK/PS3/X360) (+2)
F1 2011 (AK/PS3/X360) (—)
Grid/Fuel/Dirt (AK) (-1)
Medal of Honor 2011 (AK/PS3/X360) (—)
Need For Speed Underground (AK) (-4)
Company of Heroes GOTY (AK) (—)
Grand Theft Auto: San Andreas (AK) (—)
Race Driver Grid (AK/PS3/X360) (—)
The Sims 3 (AK) (+0)
NBA 2K11 (PSP) (—)

Topas sudarytas skaičiuojant parduotus žaidimus vienetais. Identiški žaidimų „portai“ kelioms tos pačios kartos sistemoms – sumuojami. Skaičius skliausteliuose žymi pasikeitimą lyginant su prieš tai buvusiu topu, (—) reiškia, kad prieš dvi savaites žaidimas nebuvo TOP‘e.

Vertinant pardavimus kiekvienai sistemai atskirai, naujų žaidimų pastebima kiek daugiau. Tačiau neskaitant geriausiai parduodamo PS3 žaidimo „Driver: San Francisco“, kiti užima paskutines dešimtukų pozicijas. Top penketukus atitinkamai sudaro sena, gera ir nebrangi klasika.

Geriausiai parduodami žaidimai pagal platformas
AK — Grid/Fuel/Dirt rinkinys.
PS3 — Driver San Francisco (Special edition)
XBOX360 — Race Driver Grid
Wii — No More Heroes
PSP — NBA 2K11
PS2 — Grand Theft Auto Liberty City Stories

Geriausiai parduodamas žaidimas vienai sistemai – „Grid/Fuel/Dirt“ (AK).

Sistema kuriai buvo parduota daugiausiai žaidimų – AK.

Ko laukti spalį?
Be galybės karštų žaidimų kurie startuoja spalio mėnesį, dar yra vilčių TOP‘e išvysti rugsėjo mėnesio karščiausius. „Gears of Wars 3“ ir „Forza 4“ startai visai įdomūs norint įvertinti kaip mūsų šalies žaidėjai reaguoja į išskirtinius X360 žaidimus ir vėliau palyginti juos su išskirtiniais leidimais PS3 konsolei. Taip pat nenustebsiu pamatęs, kad spalio mėnesio TOP‘uose atsispindės šie įvykiai:

• Gerokai pavėlavęs, spalio viduryje Lietuvą pasieks ir legendomis apipintas „ICO & Shadow of the Colossus“ rinkinys. Žadama patraukli kaina.

• Spalio 21-22 dienom „Saulės mieste“, „Oze“ ir „Megoj“ vyks „PSP e1000“ pristatymo akcija, kurios metu bus galima pačiupinėti naują „Sony biudžetniką“.

• „Killzone 3 Helghast Edition“ su širdį spaudžiančia dovanų gausa dabar tik… 199 Lt.