Naujiena, jog bus kuriama ketvirtoji „Call of Duty“ žaidimų serijos dalis, girdėjome jau labai senai. Ir netgi matėme pristatomąjį filmuką, tačiau pasirodo jis iki šiol nebuvo pristatytas oficialiai. Ir kaip tik dabar „Activision“ išplatino oficialų pranešimą spaudai, kuriame paskelbė apie „COD4“ pasirodymą „Xbox 360“, „PS3“ ir asmeniniuose kompiuteriuose.

Tiesa, dabar kompanija pateikia žymiai daugiau informacijos apie patį žaidimą. Naujasis produktas turtėų vadintis „Modern Warfare“ ir jo kūrėju bus „Infinity Ward“, sukūręs pirmąsias dvi žaidimo dalis (tą, mes jau žinojome).

Naujojo žaidimo veiksmas vyks kažkur Viduriniuose Rytuose, valstybėje valdomoje karingai nusiteikusio valdovo Zachaevo. Būtent jis suorganizuos konfliktą, kurio pagrindinis tikslas bus nuslėpti jo norą dar labiau suartėti su Rusija. Jūs tapsite vienas iš specialiojo būrio narių, kurie patys pirmieji įsivels į šį konfliktą.

Žaisdami kampanijos režimą, jūs kelis kartus peršoksite laiką ir vėl grįšite atgal, bei keisite savo misijų vietą. Po kiekvienos sėkmingos užduoties, jūs pamatysite ne tik įspūdinga intarpą, bet kol žaidimas krausis naujai misijai, jūs dar būsite supažindintas su bendra pasaulio situacija ir vėl gražintas į savo įvykio vietą.

„Kuo toliau bus atskleidžiama žaidimo istorija, tuo įvairiausių naujų žaidimo savybių žaidėjai galės patirti. Vieną žaidimo momentą jūs leisitės iš „Black Hawk“ sraigtasparnio tiesiai į mūšio lauką, kartu su daugybę kitų desantininkų, o kita momentą jūs jau būsite už priešo linijos su užduotimi specialiai snaiperiui. Galiausiai trečia akimirka išvysite save tūkstančio pėdų aukštyje, atakuojanti priešiškas pozicijas iš AC-130 kovinio sraigtasparnio“, – kalbėjo „Infinity Ward“ atstovas.

Iš techninės žaidimp pusės daug žinių kol kas nėra, bet kūrėjai žada, kad žaidimas turėtų be problemų pasiekti 60 kadrų per sekundę kaitos greitį. O tai jau yra tikrai nemažai. Kitas aspektas – išleidimo data, šiuo metu plačiau nediskutuojama ir jokių žinių apie tai nėra.