Kompanija „Activision“ plačiajame internete paleido suktis mįslingą puslapį. Puslapis susijęs su nauju kompanijos žaidimu, kuris bus anonsuotas gruodžio 11 dieną „Spike TV’ rengiamuose video žaidimų apdovanojimuose.

„Spike TV“ reklamuodama apdovanojimus kartas nuo karto išleidžia trumpus reklaminius klipukus. Viename iš jų buvo galima pastebėti žodį „Murder“, kitame – žodį „Your“. Regis tai buvo susiję. „Activision“ dabar užbaigė sakinį. Turime „Murder your maker“ (angl. „Nužudyk savo kūrėją“).

Čia mes matome ir labai iš pirmo žvilgsnio pažįstamą asmenį. Tačiau tai atrodo nerealu. Juk žmogus, apie kurį galvojame tikrai neturi nieko bendro su „Activision“. O gal turi? „Murder your maker“? Na, belieka tik laukti gruodžio 11. Tada jau tikrai sužinosime, ką visa tai reiškia.

PAPILDYTA:

Štai puslapis „Eurogamer“ spėja, jog naujasis žaidimas bus „Prototype“ tęsinys. Jų teigimu, veikėjas, matomas paveikslėlyje, ieško žmonių, kurie jį pavertė tokiu, koks jis yra dabar ir nori juos sunaikinti.

Pirmasis „Prototype“ pasirodė praėjusiais metais. Jame turėjome valdyti Alex’ą Mercer’į, kuris turėjo antžmogiškų gebėjimų, tačiau neturėjo atminties. Jo pagrindinis tikslas ir buvo viską išsiaiškinti.