Kickstarter“ tinklapyje pinigus izometriniam veiksmo RPG Umbra renkanti studija Solarfall Games“ pristatė naują, 16 minučių trukmės žaidimo eigos filmuką su vieno iš kūrėjų komentarais.

Žiūrint filmuką į akis labiausiai krinta išskirtinai gražūs vaizdai. Retas izometrinis RPG gali tokius pademonstruoti. Pripažinkime, „CryEngine“ variklis savo darbą atlieka puikiai. Bet ne vien grafikoje esmė. Štai praėjusią savaitę kūrėjai parodė filmuką, kuriame demonstruojama ginklų sistema bei jų tobulinimas. Žaidėjai galės pasirinkti iš daugybės išvaizdos detalių ir specialaus mini žaidimo dėka pagerinti ginklo atributus.

Ankstyvą prototipinę versiją kūrėjai žada išleisti praėjus keliems mėnesiams nuo „Kickstarter“ paramos kampanijos. Ją galės išbandyti visi, kurie bus parėmę projektą 40 dolerių arba didesne suma. Lapkritį žadama išleisti Alpha versiją, kuri bus prieinama parėmusiems projektą 35 dolerių arba didesne suma. Kada pasirodys galutinė versija, šiuo metu neskelbiama. Bet, galima numatyti, jog tai nutiks ne anksčiau kaip 2016 metais.