Šiais metais, kai kiekvienas save gerbiantis legendini žaidimo Pac-Man fanas, švenčia 25 metų jubiliejų, kompanija Namco tai pat ketina padovanoti nemažą dovaną šio šedevro gerbėjams. Jau šiais metais pasirodys būsimasis Pac-Man World 3, skirtas Xbox, GameCube, PlayStation 2, PSP ir AK. Taigi švęsti galės visi.

Žaidime pasakojama jog Pac-Man’as paslaptingai buvo transportuotas iš Pac-Village, į vaiduoklių karalija Spectral Realm. O ten yra paslaptingasis Ervinas, kuris ruošiasi užgrobti visą pasaulį, ir štai prieš jį stojate jūs.

Pac-Man’as savo kelyje į Ervino sutriuškinimą ras visus senuosius priešus, daugybę naujų, bei kelis netikėtus sąjungininkus, užsinorėjusius sutrukdyti pirktąjąm genijui. Be priešininkų kelyje tai pat sutiksite ir daugybę naudingų daiktų, padėsainčių jums kovoje. Tai ir energijos piliulės, „pac-dots“, „pac-chains“, daugelis įvairių vaisių, bei slaptas įrenginys pavadintas „Pactrometer“.

Pac-Man’as pirmą kartą dienos šviesą išvydo dar 1980-aisiais. Nuo to laiko, jo vardu buvo sukurta virš 400 įvairiausių daiktų, nuo galvos raiščio ir laikrodžių iki dribsnių, bei oro gaiviklių. O Toru Iwatani, dar žinomas kaip Pac-Man’o tėvas, pasakė „žmonės mėgsta Pac-Man todėl, kad jis yra paprastas, mielas, ir svarbiausia linksmas“

Pac-Man World 3 turėtų pasirodyti šių metų rudenį JAV, o išleidimo Europoje turėtume sulaukti panašiu metu.