Turbūt daug iš mūsų naudojamės internetu zebra ir užsienio tinklapiuose, žaidimuose aptinkam didelius lagus. didelius žaidimų serveriu pingus nuo 100 iki 1000 pas visus skirtingi pingai kaip suprantu?

Užėjus į youtube.com tinklapi norisi pažiūrėti filmuku, bet blogo ryšio zebra internetas neleidžia jos jums žiūrėti, nes striginėja. Krauna 1 minutės vaizdo įraša 5 minutes.

Visus zebra interneto vartotojus norėčiau paprašyti, kad padėtu ir sau ir kitiems išpręsti šią labai didelę problema. Kuri kaip mes žinome yra beveik pas kiekvieną Teo, Zebra vartotojus .

Būdas toks būtų > įeinam i svetainę www.manoteo.lt > Pranešimai > Siųstu žinutę.
Užpildom temos pavadinima ir parašom tekstą panašu į mano parašytą. nežinau kaip pas jus, bet pas mane yra tokia problema Pvz:

Tema : Internetas Stabdo užsienyje

Tekstas : Sveiki. jau kaip 3 metus naudojames jūsų internetu. šiuo metu planas jau kaip metai stovi pas mus premium 4mb uz 79lt. Problema jau kaip tris mėnesiai kaip internetas stabdo užsienyje. Nuo 11 valandos ryto iki 1 valandos nakties.

Užėjus į youtube.com ir kitus užsienio tiklapius pvz: ijungus filmuką, kad 1 minutės trunkanti ji kol užkrauna tai trunka 5-10 minučių kas per problemos ? Žaidžiant užsienyje per žaidimus serveryje su 60 pingu pas mane jis buna nuo 400 iki 1000 kas per nesamonės? kodėl gi nuo 1 valandos nakties iki 11 valandos ryto internetas tuose youtube.com tinklapiuose nestabdo ir vaizdo filmukus gerai labai užkrauna .

Ir užėjus į žaidimo užsienyje serveri 60 pingu turinti pas mane irgi buna 60 ? O kodėl nuo 11 ryto valandos iki 1 nakties stabdo tik labai stypriai kaip jau ir minėjau tik užsienyje.

Lietuvos žaidimu serveriuose viskas gerai pingas nuo 10 iki 40? Už ką mes mokame už ar už nieka? be to zebra internetas veikia užsienyje kaip už 5 litus į mėnesį. prašom atsižvelgti į šia problema jeigu ji nebus išpręsta mes atsisakisime jūsų interneto plano ir nesinaudosime!

Rašykite savo problema panašia i mano. Aš tik parodžiau jums kaip teksto pavyzdi kaip aš jiems parašiau. skambinimas 1817 numerių nieko neispręs nebent nuvažiuoti į Vilniaus gatvė 33 kuri randasi Vilniuje. Ir ten parašyti raštu pareiškima.

Vienas aš tikrai nesusidorosiu reikia kaip minimum surinkti nors 150 savanorių. Tada galbūt jie atsižvelgs į šią problema ir išspręss.


Būkite geri prisidėkite padėkite sau ir kitiems kurie to nori. Be to pagalvokite už ką jus mokate pinigus ar už interneta ar už mėšlą, kuris net nevertas 5 litų.