Dar viena mano ventiliatorių apžvalga šį kartą išbandau gamintojo „Xigmatek“ ventiliatorius. Tai mano jau antroji apžvalga apie šio gamintojo produktus pirmoji buvo apie kompiuterio korpusą „Xigmatek Midgard“. Taigi tai vėl nebus labai ilga apžvalga, stengsiuosi apžvelgti svarbiausius dalykus.

Pakuotė:

Kaip ir visada pradedu nuo pakuotės, kai kam tai gali pasirodyti keista kodėl aš apžvelgiu pakuotę, nepykit mano apžvalgose ši skiltis visada bus. Taigi abi pakuotės pagamintos iš permatomo plastiko, todėl galima pamatyti ventiliatorius visu grožiu. Tai pat yra pažymėta kaip švies ventiliatorius mano atžvilgiu violetinės spalvos bei nedaug informacijos apie ventiliatorius. Pakuotėje randame pačius ventiliatorius, 4 varžtus bei man patikusi dalyką tai, kad pridėta „Molex“ perėjimą.


Specifikacijos:

 

Dizainas:

Turbūt jau pastebėjote, kad šie ventiliatoriai yra permatomi t.y. pro juos galima žiūrėti kitus daiktus. Ventiliatoriai neturi jokių specifinių savybių, kurios išskirtu juos iš kitų ventiliatorių išskyrus tai, kad jie gali šviesti įvairiomis spalvomis. Mano ventiliatoriai šviečia violetine spalva, dabar sakysite, kad moteriška ar panašiai, bet man ta spalva dėl to ir rinkuosi šiuos, o ne kituos. Ventiliatorių priekyje yra gamintojo logotipas kitoje pusėje šiek tiek informacijos apie šiuos ventiliatorius. Šie ventiliatoriai turi po 7 menteles, kurios neturi jokių išlenkimų ir panašiai, tiesiog paprastos mentelės.

Testai:

Kaip ir visada temperatūrų testus atlieku ramybės būsenoje ir apkrovos būsenoje. Temperatūras nustatyti padėjo „RealTeamp“ programa.

Testų sistema:

Procesorius: Intel® Core™ i5-2300 Processor 
(6M Cache, 2.80 GHz)

Procesoriaus aušintuvas: DeepCool Ice Warior

Pagrindinė Plokštė: Gigabyte GA-P67A-UD4

Operatyvioji Atmintis: G.Skill [Ripjaws-X] F3-14900CL9D-4GBXL

Kietasis Diskas:Seagate 7200rpm 250gb

Vaizdo Plokštė: MSI R5770 PMD1 950/1400 mhz

Vaizdo plokštės aušintuvas: DeepCool V6000

Korpusas: Xigmatek Midgard

 

Kaip matome iš rezultatų ventiliatoriai gana neblogai pasirodė. Atitinkamai 140 mm ventiliatorius parodė geresnius rezultatus, nes gali prapūsti daugiau oro negu 120 mm ventiliatorius.

 

Išvada:

 Ventiliatoriai yra tikrai verti savo kainos, jie gali neblogai nupūsti karšta orą nuo radiatorių. Tai pat jie yra tylus, todėl tinka žmonėms, kurie nori tylaus ir efektyvaus aušinimo. Be to, prie ventiliatorių randama „Molex“ perėjimą, kuris gali pasitarnauti kaip perėjimas, jei nebėra daugiau ventiliatoriams skirtų jungčių motininėje plokštėje. Šių ventiliatorių kaina sieka už 120 mm 8 eurai, o už 140 mm 13 eurų.