Mobiliųjų įrenginių gamintoja Xiaomi pristatė naujausią savo planšetinį kompiuterį. Nors Xiaomi yra pristačiusi beveik pusšimtį išmaniųjų telefonų modelių, tai yra tik trečias Xiaomi planšetinis kompiuteris rinkoje.

7,9 colio Xiaomi Mi Pad 3 ekranas atkuria 2048×1536 rezoliuciją. Planšetėje dirba šešių branduolių Mediatek MT8176 procesorius, pasiekiantis 2,1 GHz dažnį. Šio gamintojo lustas Xiaomi planšetėje naudojamas pirmą kartą – iki šiol kompanija pasirinkdavo Intel arba nVidia gaminius. 4 GB RAM turinčioje planšetėje dirba MIUI 8 operacinė sistema.

Tiek priekinėje (5MP, f/2,0), tiek galinėje (13MP, f/2,2) įrenginio dalyje yra montuojamos kokybišką vaizdą galinčios fiksuoti kameros. Duomenų saugojimui yra dedikuota 64 GB vietos. Integruotos baterijos talpa siekia 6600 mAh. Kompiuteris gali pasigirti USB-C tipo sąsaja.

Kompiterio korpusas yra pagamintas iš metalo ir nudažytas šampanine spalva.. Naujojo Xiaomi Mi Pad 3 oficiali kaina siekia 289 eurus, tačiau dabar akcijos metu, jį galima nusipirkti ir už 265 eurus.