Google pareiškė, kad greitai Google Earth vartotojai pajus didelį kokybės šuolį. Į orbitą žadamas paleisti naujas palydovas Google siųst naujas, aukštos kokybės nuotraukas.

World View 1 pavadintas dirbtinis žemės palydovas, kuris teiks Google Earth ypač aukštos kokybės nuotraukas, jau pakilo į kosminę erdvę. Projektas kainavo apie 0,5 mlrd. JAV dolerių, jis priklauso Digital Globe kompanijai, tačiau palydovą ji kūrė ne viena – čia prisidėjo NASA bei JAV vyriausybė. Kitais metais Google žada turėti dar vieną palydovą, kuris teiks žemės nuotraukas – tai Word View 2. Tai jau turėti būti 3 palydovas, kuris teiks Google žemės nuotraukas.

Google: „Mes norime pakelti kokybę savo „Earth“ programoje ir pamažu šis planas įsibėgėja. Manome, kad tai patiks varototojams, kurie galės pamatyti dar detalesnes žemės nuotraukas.“

Google nežada sustoti. Naujas jos projektas – Shared Stuff.

Visai neseniai pristatę Google Docs, Google net nežada sustoti ir kuria naujus projektus. Vienas iš jų Shared Stuff. Anglakalbiams manau pavadinimas aiškus, jis reiškia, kad žmonės turintys Google paskyrą savo kompiuteryje, galės talpinti ten įdomius rastus dalykėlius. Visi norintys daugiau susipažinti su Shared Stuff gali nueiti į Google Blog‘ą.