Paskelbus kietųjų diskų pardavimus trečiajame šių metų ketvirtyje paaiškėjo, jog Western Digital ir toliau išlieka pačiu didžiausiu kietųjų diskų gamintoju pasaulyje. Kaip ir ankščiau, šios kompanijos persvara prieš pagrindinę konkurentę Seagate yra tik minimali.

Western Digital pranešė, jog praėjusiame ketvirtyje pardavė 50,7 milijono kietųjų diskų. Tuo tarpu pagrindinė WD konkurente Seagate pardavė pusantro milijono mažiau kietųjų diskų – 49,2 milijonus. Antrajame metų ketvirtyje skirtumas tarp šių kompanijų pardavimų buvo 2,9 milijonai kietųjų diskų, o pirmajame WD persvara tesiekė 800 vienetų.

WD surinko 2,4 milijardo JAV dolerių pajamų, o Seagate tai sekėsi daryti geriau – jai teko 2,7 milijardo JAV dolerių pajamų. Nepaisant didesnių pajamų, Seagate ir pardavimai, ir pelnas buvo mažesni. Seagate per trečiajį ketvirtį uždirbo 149 milijonus JAV dolerių pelno, o WD sugebėjo gauti net 197 milijonus JAV dolerių pelno.

Taigi matome, jog nuo metų pradžios WD yra vienu žingsneliu priekyje. Rinkos dėsniai byloja, jog tokia konkurencija, kai keli konkurentai yra lygiaverčiai, klientams yra gan parankus variantas. WD net neketina užmigti ant laurų ir išleidžia ypač talpius diskus.