Jeigu turi 100 eurų, mechaninę klaviatūrą nusipirkti yra labai lengva. Tačiau kai biudžetas yra kur kas mažesnis belieka ieškotis pigesnių alternatyvų. Kadangi Lietuvoje tai yra gan aktualus dalykas, nusprendžiau surasti pigiausią mechaninę klaviatūrą.

Na ir patikrinęs kainas galiu pasakyti pigiausia pilno dydžio mechaninė klaviatūra yra E-3LUE K753. Ji nesiekia būti geresne už brangias mechanines klaviatūras, ji atveria galimybę turėti mechaninę klaviatūrą tiems, kuriems toks įrenginys buvo neprieinamas ir tekdavo tenkintis paprastomis membraninėmis klaviatūromis.

Galima rinktis klaviatūrą su Outemu Blue arba Outemu Black mechaniniais klavišais. Outemu Blue yra klasikiniai universalūs mechaniniai klavišai, kurie bus priimtini daugeliui vartotojų. Tuo tarpu Outemu Black klavišai skirti tiems kam reikia ypač stipraus mechaninės klaviatūros efekto ir sunkiau spaudžiamų klavišų.

Klaviatūra turi skirtingomis spalvomis apšviestus klavišus. Jie turi vienuolika keičiamų apšvietimo režimų:

E-3LUE K753 klaviatūros, turinčios Outemu Blue klavišus kaina siekia 38 eurus. Tiek pat paprastai kainuoja ir klaviatūra su Outemu Black klavišais, tačiau akcijos metu ji kainuoja vos 31 eurą. Galima rinktis juodos arba baltos spalvos mygtukus, bet su baltaisiais klaviatūra atrodo negražiai, kai su juodaisiais ji atrodo visai neblogai.